USB bellek önerisi

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gerek format için (Linux/Windows/MacOS) gerek küçük dosyaları taşımak için USB belleğe ihtiyacım var. Bu işlerden anlamadığım için herhangi bir bütçe belirlemedim, aradığım özelliklere göre en ucuzunu önerirseniz sevinirim.
  • Hemen bozulmayacak, yıllara meydan okuyacak bir şey olsun. Kaliteli olsun.
  • Hızlı olsun, en azından USB 3.1 falan olsun. Type-C olursa da olur, muhtemelen daha iyi olur.
  • Çok yüksek boyuta gerek yok, 16/32 GB yeterli olur.

Gerek format için (Linux/Windows/MacOS) gerek küçük dosyaları taşımak için USB belleğe ihtiyacım var. Bu işlerden anlamadığım için herhangi bir bütçe belirlemedim, aradığım özelliklere göre en ucuzunu önerirseniz sevinirim.
  • Hemen bozulmayacak, yıllara meydan okuyacak bir şey olsun. Kaliteli olsun.
  • Hızlı olsun, en azından USB 3.1 falan olsun. Type-C olursa da olur, muhtemelen daha iyi olur.
  • Çok yüksek boyuta gerek yok, 16/32 GB yeterli olur.
SanDisk USB 3.0 destekli, bir tarafı Micro USB bir tarafı normal USB olan USB belleğim var hocam. Hızı çok güzel, ayrıca boyutu da 16 GB. Fakat ısınma sorunu var. Bu yüzden size bunları atıyorum. Silicon Power markasını ilk defa gördüm. Kingston ve SanDisk kullandığım için yakın geçmişlerde de onlar için öneri yapabilirim sadece. Şimdiden alacağınız belleği güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı