USB Bellekten Format Atarken Yükleme Ekranı Gelmeme Sorunu

vrundula

Kilopat
Yer
Toronto
Daha fazla  
Meslek
Statistician
İyi günler arkadaşlar. Windows 8.1 işletim sistemime format atmak istiyorum. Fakat F8 yani Boot menüsünü açıp USB belleği seçtiğimde eski Windows ekranım açılıyor. Yükleme ekranı gelmiyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 de açılış bayağı uzun sürebiliyor. Ben 20dk beklediğimi hatırlarım. Ancak Windows 10 kurmanızı tavsiye ederim.

Windows 8.1 de açılış bayağı uzun sürebiliyor. Ben 20dk beklediğimi hatırlarım. Ancak Windows 10 kurmanızı tavsiye ederim.

Dostum sorun şu fomat atmak için gerekli ekran gelmiyor. Flash belleğin içeresinde format dosyası var. Yeniden başlatıp F8'e bastığımda flash bellek gözüküyor UEFI'li ve UEFI'siz olarak. Bir de harddisk gözüküyor. Flash belleğin 2 seçeneğinde de format ekranı açılmıyor.

Belleğe doğru şekilde yazılmamıştır. Başka bir program ile belleğe iso dosyasını yazdır.

Flash belleği 1.seçenek olarak belirleyin BIOS'ta ilk sıraya alın diye birşey okudum. Onunla bir alakası olabilir mi ? Bilgisayarda bulunan virüsten dolayı internete de giremiyorum internetim olduğu için.

Windows Logosunun olduğu ekran geliyor mu?

Boot menüsünde flash belleği seçiyorum format atmak için fakat seçtiğimde birşey olmuyor ve format atmak istediğim sistemim açılıyor.

Flash belleği 1.seçenek olarak belirleyin BIOS'ta ilk sıraya alın diye birşey okudum. Onunla bir alakası olabilir mi ? Bilgisayarda bulunan virüsten dolayı internete de giremiyorum internetim olduğu için.

Boot menüsünde flash belleği seçiyorum format atmak için fakat seçtiğimde birşey olmuyor ve format atmak istediğim sistemim açılıyor.

Zaten boot menüsünden seçiyorsun usb' yi. Elinde olan iso bozuk yada yazdırma sırasında sıkıntı olmuş. Rufus ile dene.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı