USB Bluetooth dongle tavsiyesi

hondacivic

Hectopat
Yer
muğla
Daha fazla  
Merhaba. QCY T1C kulaklğımı bilgisayarda kullanmak için Bluetooth USB dongle almak istiyorum. En ucuz 4.0 olanı alsam işimi görür mü? Bluetooth kulaklığı bu yöntemle PC'de kullanan var mı? Ayrıca Bluetooth 4.0 ile Dualshock 3 kullanabilir miyim?

Merhaba. QCY T1C kulaklğımı bilgisayarda kullanmak için Bluetooth USB dongle almak istiyorum. En ucuz 4.0 olanı alsam işimi görür mü? Bluetooth kulaklığı bu yöntemle PC'de kullanan var mı? Ayrıca Bluetooth 4.0 ile Dualshock 3 kullanabilir miyim?
Bana da lazım eğer ki gelen tavsiyelerden birisi edinirseniz ve beğenirseniz bana bildirir misiniz

Normal Bluetooth gecikmesinin dışında adaptör kaynaklı bir gecikme olacağını sanmıyorum.
Şimdi ben JBL t500bt aldım ve tüm paramı bu kulaklığa verdim iyi güzel hoş da benim aynı zamanda bir de oyuncu kulaklığına ihtiyacım var oyun sesi konuşma sesi için falan gecikme yapar mı diye ondan sormak istedim

Telefonunuzda nasıl bir gecikme var ise bilgisayarınızda da aynı miktarda gecikme olur, adaptörün ekstra eklediği bir gecikme olmaz. Deneyin telefonunuzda.

TP-Link'te kaliteli firmadır.

TP-Link'te kaliteli firmadır.

sakın alma çok kötü
ben aldım gecikme ve kötü bir ses telefonla bunu karşılaştır çok fark var
Sakın alma çok kötü.
Ben aldım gecikme ve kötü bir ses telefonla bunu karşılaştır çok fark var.

Ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı