USB çoklayıcı önerisi

tnhnysr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, laptopta 3 tane USB 3.0 var ve hepsi dolu. Bana 4 giriş üzeri ve 3.0 desteği olan, on/off Switch'leri olan bir çoklayıcı lazım. Yardımcı olabilir misiniz? İnternette Dark marka bir çoklayıcı buldum(Link). Kaliteli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bu usb hublarda dikkat etmen gereken harici bir güç adaptörü ile çalışanlardan alman teknik olarak bunlar tek usb üzerine çok yüklenirler ve ileride donanımsal olarak sıkıntı yaşattırırlar sana type-c girişi bu konuda iyi ama usb 3.0 bu konuda geri kaldı s-link addison everest gibi bilindik markaları tercih et ve muhakkak cihazın özelliklerinden gen. ve watt değerine dikkat et cihazın pahalı olması kaliteli olduğu anlamına gelmez.

Ben de daha bugün çok araştırdım, her yere baktım bunun için. Media Markt ve Teknosa gibi yerlerden alıyorum ben çoğunlukla teknolojik ürünleri, ama bu sefer bu mağazalarda bilindik marka olanlarından bulamadım. En son HepsiBurada üzerinden iki ürün arasında kaldım ve bir tanesini sipariş ettim. Şimdi sana o arada kaldığım iki ürünü de atacağım.
Birinci ürün bu, ve ikinci ürün de bu. Ben ikinci olanda karar kıldım çünkü voltaj koruması vardı. Aslında bu ürünü piyasada bulabilsem direkt alacaktım da, işte bulamadım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleme:
Ben de daha bugün çok araştırdım, her yere baktım bunun için. Media Markt ve Teknosa gibi yerlerden alıyorum ben çoğunlukla teknolojik ürünleri, ama bu sefer bu mağazalarda bilindik marka olanlarından bulamadım. En son HepsiBurada üzerinden iki ürün arasında kaldım ve bir tanesini sipariş ettim. Şimdi sana o arada kaldığım iki ürünü de atacağım.
Birinci ürün bu, ve ikinci ürün de bu. Ben ikinci olanda karar kıldım çünkü voltaj koruması vardı. Aslında bu ürünü piyasada bulabilsem direkt alacaktım da, işte bulamadım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bak xiaomi de teyp-c güç beslemesi var yani harici bir adaptör sistemi var ve o usb kanalını fazla zorlamaz ben olsam bunu alırdım

Ben bu linkteki hub'u ethernet-usb dönüştürücü, klavye ve mouse ile kullanıyorum. Alalı yaklaşık 5-6 ay oldu, bugüne kadar bir sorun yaşamadım. İhtiyaç halinde güç vermek için Micro USB girişi de var.

Peki, şuan kasaya eski hard diski ve ekstra foto yedeklemesi için başka bir disk daha takıyorum. Bunları adaptörlü bir çoklayıcı ile bilgisayara takarsam hızı aynı olur mu ?(PC tüm girişler 3.0 destekliyor.)

Hdd disklerini iyi ve kendinden adaptörlü bir kutuya koyduğunu var sayarak çalıştırır ama dandik bir kutuya koyarsan hub onu çalıştırmak için yetmeyebilir 3.5 inçlerin kutuları zaten adaptörlü gelir 2.5 larda ise normal kutudur flash bellek gibi olur ama biraz daha fazla güç tüketir çalıştırmaya çalışır ama tek kanal usb yerine çok aşırı yüklenirsin arızalanmasına sebebiyet verebilirsin adaptörsüz kullanmanı önermem

Yeni konular

Geri
Yukarı