USB flash bellek arabada çalışmıyor

berat58060

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ben 32 GB'lık bir USB flash bellek kullanıyorum. Modeli tam bulunmuyor ama bir fotoğraf atarım. Bu USB arabada çalmıyor, tek bilgisayarda açılıyor. Dosya formatı fat32. exFAT veya nfts denedim ikisi de olmuyor. Yaptığım tek değişik şey kurtarma dosya programı ve Windows installer kurdum (Media creation tooldan) o da benim flash belleğe erişimimi kesti, bunu düzeltmek için CMD de diskpart komutunu kullarak sildim. Acaba ben USB'nin birnevi işletim sistemimini mi sildim, çünkü birçok USB de System volume information diye bir dosya oluyor. Belki hani odur diye. Bunu sildiysem geri yükleyebiliyor muyum Rufus gibi bir yardımcı programdan?

Çözüldü: Arabada flash bellek çalmıyor daha önceden böyle bir şey buldum ama uygulayamadım.

Cevaplarınızı bekliyorum, saygılarla.

Dosya Ekleri

• prd-front-5310964-1-600x600.jpeg
    prd-front-5310964-1-600x600.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 45
Acaba ben USB'nin birnevi işletim sistemimini mi sildim, çünkü birçok USB de System volume information diye bir dosya oluyor. Belki hani odur diye. Bunu sildiysem geri yükleyebiliyor muyum Rufus gibi bir yardımcı programdan?
Büyük ihtimalle evet size birazdan kodlar atacağım o bölümleri getirmek için CMD ile yapacaksınız.

Geri
Yukarı