USB girişleri anlık olarak çalışmıyor

pawlayaa

Hectopat
Daha fazla  
Selam sebebini bilmediğim bir şekilde USB girişleri aniden çalışmayı durduruyorlar. Sadece fare kopması da yaşanıyor hatta bu daha sık hepsinin kopması daha nadir yaşanmakta. Güç kaynağı mı yetersiz kalıyor? Pek donanım bilgim yok bu durum çok canımı sıkmaya başladı yardımınızı bekliyorum. Not: Sistemim hakkımda kısmında yazmakta.

Selam sebebini bilmediğim bir şekilde USB girişleri aniden çalışmayı durduruyorlar. Sadece fare kopması da yaşanıyor hatta bu daha sık hepsinin kopması daha nadir yaşanmakta. Güç kaynağı mı yetersiz kalıyor? Pek donanım bilgim yok bu durum çok canımı sıkmaya başladı yardımınızı bekliyorum. Not: Sistemim hakkımda kısmında yazmakta.

Driver olabilir, virüs de olabilir voltaj düşüklüğüde olabilir en son anakart sorunu olabilir veya giriş.

Sürücülerim güncel, Driver Booster kullanıyorum USB girişlerini kurutma makinesiyle temizlesem yeterli olur mu? Eğer yeterliyse temizledikten sonra tekrar gözlemliyip duruma göre yazacağım.

Driver Booster bazı PC'lerde driver bozuk buluyor yanlış indiriyor bu yüzden laptopumun hoparleründe sorun çıkıyordu dıtttt diye ses ötüyordu kulaklarımız ağrıyordu.

Kendin üflersen daha iyi olur ben yapmıştım USB bozulmuştu sıcak hava nedeni ile.
Tamam dediklerinizi yapıp tekrar gözlemliyicem.

@BilgisayarUzmaniYT @Sucukluİşlemci Dediklerinizi yaptım. Driver Booster'i silip el ile sürücülerimi güncelledim. USB girişlerini üfleyerek temizledim. Sorun hala devam ediyor. Hatta şöyle garip bir durum var. Faremi aniden hareket ettirince ben kopuyor. Bildiğiniz fareyi hızlıca sağa kaydırıyorum ve kopuyor. Çok saçma değil mi? Ben hiçbir anlam veremedim. Başka fikri olan?

Son düzenleme:
Tamam dediklerinizi yapıp tekrar gözlemliyicem.

@BilgisayarUzmaniYT @Sucukluİşlemci Dediklerinizi yaptım. Driver Booster'i silip el ile sürücülerimi güncelledim. USB girişlerini üfleyerek temizledim. Sorun hala devam ediyor. Hatta şöyle garip bir durum var. Faremi aniden hareket ettirince ben kopuyor. Bildiğiniz fareyi hızlıca sağa kaydırıyorum ve kopuyor. Çok saçma değil mi? Ben hiçbir anlam veremedim. Başka fikri olan?

USB Girişi sıcak mı? Ve ya Mausun Takılacak Yeri Sıcakmı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı