Çözüldü USB girişleri çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar konu şu. Şimdi ben driver yükleme programı kullanmıştım. Orada USB falan diyordu ben de güncelle dedim. Sonra USB yerlerinin bazıları çalışmamaya başladı fakat BIOS'ta çalışıyor, Windows ekranında çalışmıyor. Ve bazı USB yerleri de çalışıyor bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden çok teşekkürler.

Çözüm
BIOS'ta çalışıyorsa Windows'da bir sorun var demektir. Format atmanız lazım. Veya kullandığınız programda indirilen sürücüyü silme gibi bir seçenek var mı?

Format attım düzelmedi.
BIOS'ta çalışıyorsa Windows'da bir sorun var demektir. Format atmanız lazım. Veya kullandığınız programda indirilen sürücüyü silme gibi bir seçenek var mı?

Bilinmeyen aygıtlarda şöyle bir şey var.
Selam arkadaşlar konu şu. Şimdi ben driver yükleme programı kullanmıştım. Orada USB falan diyordu ben de güncelle dedim. Sonra USB yerlerinin bazıları çalışmamaya başladı fakat BIOS'ta çalışıyor, Windows ekranında çalışmıyor. Ve bazı USB yerleri de çalışıyor bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden çok teşekkürler.

Güncelleme: Tekrardan aynı driver programından USB driverlerini yükledim düzeldi.
Dün bir şey yüklemiştim o var başka yok. Bu arada BIOS'ta çalışıp Windows ekranında çalışmıyor. Telefonumu şarj ediyor fakat depolaması gözükmüyor. Bir bilginiz yok mu bu konuda.

Format attım düzelmedi.

Bilinmeyen aygıtlarda şöyle bir şey var.

Güncelleme: Tekrardan aynı driver programından USB driverlerini yükledim düzeldi.

Dosya Ekleri

• 1610522633444.png
    1610522633444.png
    319,8 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı