USB girişlerinden sadece arkadaki iki tanesi çalışıyor

Pajero

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımdaki bütün portlar çalışırken bir anda sadece arka 2 port çalışır hale geldi. Arkada 4 port, önde 3 port var fakat sadece arkadaki 2 port çalışıyor. Onda da klavye ve mouse takılı. Portlarda elektrik var, kulaklığı taktığım zaman RGB'ler yanıyor fakat kulaklığı okumuyor ve ses gelmiyor. Aynı sorun flash bellek taktığım zaman da oluyor. Sorunla bugün karşılaştım. Dün akşam 2. bir harddisk takmıştım, test etmek için geri çıkardım, bugün de portlar okumuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde bir sorun olabilir mi? Usb şase yapsa portlarda elektrik olmaz muhtemelen. Elinde Ubuntu Live disk vb varsa onunla dener misin Live System'de.

Sistemde bir sorun olabilir mi? Usb şase yapsa portlarda elektrik olmaz muhtemelen. Elinde Ubuntu Live disk vb varsa onunla dener misin Live System'de.
Elimde Ubuntu disk yok malesef sistemde bir sorun olduğunu sanmıyorum bios'tan düzeltmeye çalıştım driver güncelledim fakat hiçbir şekilde sorunu çözemedim 2. harddiski taktığım için olabilirmi bilmiyorum ön taraftaki kulaklık ve mikrofon portu çalışıyor sadece usblerde sorun var

Benzer sorunu bir başkası driver pack kurup duzeltmiş ama driver pack dediğim gibi riskli, Live Boot'la kontrol sorunun donanimsal mi yoksa yazilimsal mi oldugunu anlamamiza yardimci olabilir.

Benzer sorunu bir başkası driver pack kurup duzeltmiş ama driver pack dediğim gibi riskli, Live Boot'la kontrol sorunun donanimsal mi yoksa yazilimsal mi oldugunu anlamamiza yardimci olabilir.
Riski nedir bende denesem ne olur
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim sorun driverdaymış indirdim çalışıyor artık

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı