Çözüldü USB ile format atılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarıma format atmak için Windows 10 ×64 bit için USB'ye dosyaları yükledim. Boot menüden USB'yi seçtim ama kurulum ekranı bir türlü gelmedi. '-' bu işaret sürekli yanıp sönüyor ve kurulum ekranı gelmiyor. Elimde format CD yok. Nasıl format atabilirim?

Çözüm
Windows 10 ×64 bit indirdim. Kurulum dosyalarını USB'ye attım. USB kurulum dosyası olarak gözüküyor.

Öyle çalışmaz hocam yaptığın hata burada. Rufus ile ISO dosyasını USB'ye yazdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam sisteminiz biraz eski ise o ekranda 5-10 dakika kadar bekleyin ekran gelecektir. Eski sistemlerde çok bekletiyor orada. Aynısı benim de başıma gelmişti, bilgisayarı başlattım, duşa girdim çıktığımda format ekranındaydım.

USB olmadan format atmayı deneyebilirsiniz. Ben USB olmadan Windows 8.1'e geçmiştim.

Düzeltme: Memnun kalmadığım için geri 7'ye döndüm.

Aynısı benim de başıma gelmişti, bilgisayarı başlattım, duşa girdim çıktığımda format ekranındaydım.
Tecrübe ile sabit. Daha önceden bir kişi daha aynı soruyu sorduğunda aynı yanıtı vermiştim. Kendisi beklediğinde sorununun çözüldüğünü söylemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı