Çözüldü USB ile formatta SSD gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Herkese merhaba. 2 haftadır laptobumu kullanamıyorum. Windows 8.1'i USB'ye MRB şeklinde Rufus ile yazdırdım. Windows yükle ekranı geldi ancak SSD gözükmüyor. BIOS üzerinden de gözükmüyor. SSD'yi MRB şeklinde biçimlendirdim. Windows 10 yüklü bilgisayarımda gözüküyor SSD. Şimdi ben ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG-20201026-WA0003.jpgIMG-20201026-WA0002.jpgIMG-20201026-WA0001.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
5 yıldır kullandığım hardiski çıkardım onun yerine taktım zaten 1 yer var takabilecegim.
1 tane sata girişi var zaten oraya taktım ssd'yi.
BIOS'ta Main kısmında SATA yuvası boş görünüyor. Seçeneğe tıkladığında seçebiliyor musun? Düzgün monte ettiğinde emin misin?

Çözüm
BIOS'ta Main kısmında SATA yuvası boş görünüyor. Seçeneğe tıkladığında seçebiliyor musun? Düzgün monte ettiğinde emin misin?
Sadece taktım hepsi bu zor bir şey degil ki vida falan sıkmıyorum. Sadece takılıyor bende taktım.
Çok teşekkür ederim yanlış takmışım şu an kendime gülüyorum. Ama normal bu çünkü daha önce hiç arka tarafı acmamistim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı