USB Mouse kablosu çıkarılıp takılıyormuş gibi bildirim sesi alıyorum

Silvain

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Son zamanlarda USB Mouse sürekli kablosu çıkarılıp takılıyormuş gibi bildirim sesi alıyorum ve gerçekten de öyle oluyor. Bu zaman zaman masaüstünde gezerken, zaman zaman ise Valorant oynarken başıma geliyor. Fareyi garantiye gönderdim ve ürünü sağlam diye tekrar bana gönderdiler. Bu sorun olduğunda klavye - kulaklık gibi USB aygıtlarda sorun olmuyor. Farklı bir Mouse denediğimde böyle bir problem ile karşılaşmadım. Sorun yaşadığım Mouse, farklı USB portlarında da aynı problemle karşı karşıya bırakıyor. Ve unutmadan Valorant oynarken bu sorun olduğunda oyunda kasma gibi durum olabiliyor.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de öyle oluyordu. Assassin's Creed oynarken mouse kablosu çıkarılıp takılıyor gibi oluyordu sonra oyundayken o mouse imleci gitmiyordu. Sinir oluyordum resmen. Ama artık olmuyor bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de oluyordu fakat USB girişini değiştirince sorun çözüldü. Laptopumdaki USB bozulmuş.
3-4 farklı yuvada denedim. Klavye ya da kulaklık ile yuvaları değiştirdim ama sorun devam ediyor ne yazık ki.
Bende de öyle oluyordu. Assassin's Creed oynarken mouse kablosu çıkarılıp takılıyor gibi oluyordu sonra oyundayken o mouse imleci gitmiyordu. Sinir oluyordum resmen. Ama artık olmuyor bende.
Herhangi bir çözüm yolu denediniz mi yoksa kendiliğinden mi düzeldi?

Geri
Yukarı