USB portlarına bağlı tüm cihazlar birkaç saniyeliğine gidip geliyor

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
8GB 2400mhz
İşlemci
Ryzen 5 1600 AF
Yaklaşık 2 haftadır bu sorun var. Bilgisayarda oyun oynarken veya masaüstünde ara sıra USB'ye bağlı olan tüm cihazlar (klavye, kulaklık ve mouse) yaklaşık 5 saniyeliğine gidiyor ve sonrasında tekrar geliyor. Bu arada bu sırada mouse hariç tüm ekipmanların ışıkları yanmaya devam ediyor. Sorun anakartta olabilir mi?
Bu arada Windows, BIOS ve diğer tüm sürücüler güncel.

Anakart: MSI A320M PRO-VH Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 haftadır bu sorun var. Bilgisayarda oyun oynarken veya masaüstünde ara sıra USB'ye bağlı olan tüm cihazlar (klavye, kulaklık ve mouse) yaklaşık 5 saniyeliğine gidiyor ve sonrasında tekrar geliyor. Bu arada bu sırada mouse hariç tüm ekipmanların ışıkları yanmaya devam ediyor. Sorun anakartta olabilir mi?
Bu arada Windows, BIOS ve diğer tüm sürücüler güncel.

Anakart: MSI A320M PRO-VH Plus.

Chipset sürücüsünü de güncelledin mi? Aşırı voltajdan kaynaklı sistem korumaya alıyor olabilir, bilgisayardan telefon falan şarj etmiyorsun değil mi?

Chipset sürücüsünü de güncelledin mi? Aşırı voltajdan kaynaklı sistem korumaya alıyor olabilir, bilgisayardan telefon falan şarj etmiyorsun değil mi?
Chipset sürücüsü ne oluyor tam olarak bilmiyorum. Telefon şarj etmiyorum.

edit: MSI Türkiye sitesinden "System & Chipset Drivers" kısmından indirdim güncelliyorum şimdi.

Az önce yine oldu, sorun hala devam ediyor :/

Son düzenleme:
Chipset sürücüsü ne oluyor tam olarak bilmiyorum. Telefon şarj etmiyorum.

Edit: MSI Türkiye sitesinden "System & Chipset Drivers" kısmından indirdim güncelliyorum şimdi.

Az önce yine oldu, sorun hala devam ediyor :/

PSU ve sistemde bulunan parçalar nedir? Yetersiz kalıyor olabilir PSU.

Yeni konular

Geri
Yukarı