USB Ses Kartı Alınır mı?

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Elimde, Apple EarPods mevcut. Şu an bilgisayarda onu kullanmak istiyorum fakat bir sorunum var, ön soketlere takmaya çalıştığımda hiçbir şekilde çalışmıyor. Arka soketlere taktığımda ise kablosu yetişmiyor. Bunun için USB ses kartı almayı düşünüyorum idarelik, hepsiburada'ya bakarken birkaç tanesine denk geldim. Bunlardan birini alsam işe yarar mı?
  1. Alfais AL-4506 7.1 3.5mm USB Ses Kartı Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  2. Usb Ses Kartı 7.1 Virtual 3D Harici Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  3. Dark Usb2.0 7.1 Stereo Ses Efektli Ses Kartı (Windows Ve Mac Fiyatı

Ön portlarda başka bir kulaklık çalışıyormu önce onu bilmemiz gerekli. Eğer portların bozuk değilse Apple EarPods 4 pinli bir bağlantı birimi kullandığından sorun yaşıyor olabilirsin.Bunun için 4 pin jackları 2 adet microfon + ses çıkışına çeviren aparatlar bulabilirsin. Eğer ön portlar bozuk ve arka portlar çalışıyor ise meseleyi ara kablo ile halletmen daha mantıklı olur. 3-5 lira gibi bir fayata her yerde bulabileceğin aux kablosu ile arka portları kullanabilirsin. Piyasada bulabileceğin ucuz Usb ses kartlarından verim alamayabilirsin.

Ön portlarda başka bir kulaklık çalışıyormu önce onu bilmemiz gerekli. Eğer portların bozuk değilse Apple EarPods 4 pinli bir bağlantı birimi kullandığından sorun yaşıyor olabilirsin.Bunun için 4 pin jackları 2 adet microfon + ses çıkışına çeviren aparatlar bulabilirsin. Eğer ön portlar bozuk ve arka portlar çalışıyor ise meseleyi ara kablo ile halletmen daha mantıklı olur. 3-5 lira gibi bir fayata her yerde bulabileceğin aux kablosu ile arka portları kullanabilirsin. Piyasada bulabileceğin ucuz Usb ses kartlarından verim alamayabilirsin.

Büyük ihtimal portlar bozuk, çalışmıyor, sadece arka portlara taktığımda çalışıyor kulaklık.

Büyük ihtimal Jak uzatma kablosu alacağım, yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı