USB ses kartı dahili ses kartına göre fark yaratır mı?

yetiskin

Decapat
Daha fazla  
Selamlar.

Arkadaşlar Discord'da sesim kısık, kötü çıkıyor. Bunun belli başlı sebepleri var;

Kullandığım kulaklık çok kötü, kullandığım laptop 12 yıllık ve buna bağlı olarak ses kartı çalışır durumda olsa da paslı olduğundan olumsuz etkilediğini düşünüyorum. Ayrıca kulaklıkla ses kartı arasında dönüştürücü kullanıyorum, bununda olumsuz etkilediğine inanıyorum.
"USB ses kartı" olarak piyasada bulunan cihazları kullanmam laptopun eski ses kartına nazaran daha olumlu etkisi olur mu merak ediyorum.

Cevap ve önerilerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

USB 7.1 olan kulaklık da olabilir. İçinde ses çipi olduğu için bağımsız olarak çalışırlar.

Rastladım hocam. Bunlara göre olan ses kartları var. Fakat iyi olanları pahalı.

Linktekine bakabilirsiniz.
"GS3 USB 2.0 Harici Ses Kartı Sanal 7.1 Kanal Ses Kartı Adaptörü Kulaklıkla Tak ve Çalıştır krofon ları Ses Kontrolü Sessiz krofon Oyunları Masaüstü Dizüstü Biisayar için Ses Efekti Yükseltme MAYIO : Amazon.com.tr: Elektronik" GS3 USB 2.0 Harici Ses Kartı Sanal 7.1 Kanal Ses Kartı Adaptörü Kulaklıkla Tak ve Çalıştır krofon ları Ses Kontrolü Sessiz krofon Oyunları Masaüstü Dizüstü Biisayar için Ses Efekti Yükseltme MAYIO : Amazon.com.tr: Elektronik

Yeni konular

Geri
Yukarı