USB to Type-C önerisi

qluteX

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar,

Kablosuz bir kulaklık aldım lakin USB ile bilgisayara bağlandığı için telefona bağlanma özelliği yok. Onun için USB to Type-C aparat alsam olur mu? Olursa kargo dahil F/P ürün önerebilir misiniz?

G533 kullanıyorum kablosuz ve USB ile bağlanıyor. Ancak USB'den Type-C aparatıyla telefona bağlayınca kullanamadım.

🤔🤔🤔 Ben de Cloud 2 Wireless sipariş ettim de olur diye düşünüyordum. Bir araştırmak lazım .
G533 kullanıyorum kablosuz ve USB ile bağlanıyor. Ancak USB'den Type-C aparatıyla telefona bağlayınca kullanamadım.
🤔🤔🤔 Ben de Cloud 2 Wireless sipariş ettim de olur diye düşünüyordum. Bir araştırmak lazım.

Burada adam telefondan çalıştırıyor USB to Type-C aparat ile

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220122-001515.jpg
    Screenshot_20220122-001515.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Bugün tekrar deneme yaptım, telefonunda OTG özelliği açıksa kullanabiliyorsun. Denediğim telefon OPPO'nun bir modeliydi ve OTG Bağlantı ayarı kapalıymış onu açtıktan sonra kulaklığı bağlayabildim.

Bugün tekrar deneme yaptım, telefonunda OTG özelliği açıksa kullanabiliyorsun. Denediğim telefon OPPO'nun bir modeliydi ve OTG Bağlantı ayarı kapalıymış onu açtıktan sonra kulaklığı bağlayabildim.
Aaa süper . Benimki de muhtemelen çalıştırır o zaman. Cevap verdiğin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı