USB Wi-Fi adaptör önerisi

Xtron

Kilopat
5GHz Wi-Fi ağına bağlanmak istiyorum ama laptopum desteklemiyor. Şu ürünü düşünüyorum. İşimi görür mü önerisi olan var mı?

Sorunsuz kullanabilirsiniz o vakit bu ürünü.

Peki başka aklıma takılan ise 2.4GHz bandını kullanıyorum modem oturma odasında laptopta odamda bağlandığımda 5 diş çok nadir 4 diş oluyor 5GHz bandına geçtiğim zaman 4 dişe inme veya onunda 5 dişde bağlanma durumu söz konusu. Peki etkileyen bir durum olur mu? Oyunlar için bu USB'den verim alabilir miyim biri bağlanınca internete hafif dalgalanmalar söz konusu oluyor 2.4GHz bandında.

Biri bağlanınca ping problemi yaşıyorsanız bu büyük ihtimalle Download/Upload hızınız ile alakalıdır. 4 Diş diye belirttiğiniz durum gayet yeterli bir durum sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Biri bağlanınca ping problemi yaşıyorsanız bu büyük ihtimalle Download/Upload hızınız ile alakalıdır. 4 diş diye belirttiğiniz durum gayet yeterli bir durum sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Modem oturma odasında 80 90 Mbit download 5 upload alıyorum firma Kablonet.

Bu hızlarda biri bağlanınca kolay kolay bir şey hissetmezsiniz ancak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz tam olarak?

Mesela oyunda pingim 28 29 Instagram'dan telefonda video açıyorum ping 30 ile 38'lere çıkıp iniyor başka videoya geçtiğimde de aynısı oluyor yani mantığı videoyu yüklerken pingime yansıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı