USB Wi-Fi adaptör önerisi

Kablo ile deneme şansınız var ise aynı durumu gözlemleyin. Eğer aynı sorunu kabloda yaşamıyorsanız aklımda ki düşünce 2.4GHz bandında ki yoğunluktan dolayı olduğudur. 5GHz bandında kullanım yaptığınızda o hızlarda öyle bir dalgalanma yaşayacağınızı düşünmüyorum ben.

Kablo ile deneme şansınız var ise aynı durumu gözlemleyin. Eğer aynı sorunu kabloda yaşamıyorsanız aklımda ki düşünce 2.4GHz bandında ki yoğunluktan dolayı olduğudur. 5GHz bandında kullanım yaptığınızda o hızlarda öyle bir dalgalanma yaşayacağınızı düşünmüyorum ben.

Kablo ile denedim bugün pingim 27'ye sabitlendi Instagram'dan video falan açtım hiç ping kıpırdamadı bir de Wi-Fi listesini kontrol ettim yaklaşık 15-20 tane Wi-Fi var bayağı fazla sanırım :D.

O zaman dediğim gibi 2.4GHz bandını kullanan fazlaca cihaz var bunun en bilindikleri bildiğiniz üzere Modemler. Modemlerin dışında ki en büyük sebebi modemler , garajlarımızın kumandaları vs vs. bu cihazların bir çoğu 2.4GHz bandında çalışıyor ve dolayısıyla sinyalde gürültüye sebep oluyor. 5GHz bandına geçmeniz sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

O zaman dediğim gibi 2.4GHz bandını kullanan fazlaca cihaz var bunun en bilindikleri bildiğiniz üzere modemler. Modemlerin dışında ki en büyük sebebi modemler, garajlarımızın kumandaları vs vs. bu cihazların birçoğu 2.4GHz bandında çalışıyor ve dolayısıyla sinyalde gürültüye sebep oluyor. 5GHz bandına geçmeniz sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

Teşekkür ederim. Bu cihaz çözüm olacaktır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı