USB'den Kali Linux kurarken kurulum ekranında donma

EgzoZ_FaN

Hectopat
Yer
New Hanover
Daha fazla  
Disk yönetimi'nden 40 GB alan ayırdım Kali için. USB belleğime kendi işletim sistemim 32 Bit olmasına rağmen 64 Bit Kali dosyasını yaktım. Kurulumda her şey başarılı giderken resimde görüldüğü gibi ekranda donuyor. Sizce neden kaynaklı ve nasıl çözebilirim?

Screenshot_20200527-162715_Gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz 64 bit destekli mi? Orjinalde 32 kullanıyorsanız biraz düşündürücü oluyor soru..
Ekran kartı ile ilgili sorun çıkıyor olabilir donmalarda, ilk açılmadan GRUB ekranında "linux" ile başlayan satırın sonuna nouveau.modeset=0 eklemeniz belki sorunu çözebilir.
Bakınız: nasıl yapılır
İmaj yanlış ve ya bozuk olabilir. Kurulamıyor olabilir, bende bir söre önce kurulu sürüm yerine USB üzerinden çalışmak zorunda kalmıştım.

İşlemciniz 64 bit destekli mi? Orjinalde 32 kullanıyorsanız biraz düşündürücü oluyor soru..
Ekran kartı ile ilgili sorun çıkıyor olabilir donmalarda, ilk açılmadan GRUB ekranında "linux" ile başlayan satırın sonuna nouveau.modeset=0 eklemeniz belki sorunu çözebilir.
Bakınız: nasıl yapılır
İmaj yanlış ve ya bozuk olabilir. Kurulamıyor olabilir, bende bir söre önce kurulu sürüm yerine USB üzerinden çalışmak zorunda kalmıştım.
Celeron N3540 işlemci ve 2 GB RAM kullanıyorum, şu anda i386 dosyasını indiriyorum onu kurmayı deneyeceğim, ayrıca ilk kurulum başlarken siyah ekranda "no such file directory..." benzeri bir hata vardı üzerine kod yazabileceğimi sanmıyorum. 32 bit versiyonu indikten sonra yine yazacağım.
Bu sefer de bu ekranda kaldı, sanırım bit ile alakası yok 😞

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200527-184009_Gallery.jpg
    Screenshot_20200527-184009_Gallery.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Geri
Yukarı