UserBenchmark.exe "Giriş noktası bulunamadı" hatası

DorukISHere

Centipat
Yer
Türkiye/İstanbul/Beylikdüzü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Bilgisayar
Marka Adı: Hewlett-Packard HP Compaq dx2300 Microtower
İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601
Hizmet paketi: Service Pack 1
İşlemci Adı: Intel Celeron D 346
CPU Marka Adı: Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT
Grafik Belleği: 512 MBayt of DDR2 SDRAM
RAM: 3 GB DDR2 SDRAM
Anakart Modeli: MSI 0A90
Meslek
Öğrenci
RAM
Tür: DDR2 Boyut: 3 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 9500 GT
Anakart
HP Compaq dx2300 Microtower
İşlemci
Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz, 3059 Mhz
Selam arkadaşlar. Bilgisayarıma hız testi yapıp durumunu öğrenecektim. Bunun için bir program gerekiyordu. Programı indirip kurdum. Çalıştırdığım an aşağıdaki hatayı aldım.
SS.JPG

Çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Güncel olmayan bir Windows 7 kullanmanızdan kaynaklanıyor. İşletim sisteminizin mimarisine göre şu iki güncellemeden birini yapın:
Daha iyisi, nispeten güncel bir işletim sistemine geçin. Windows 8.1 olabilir misal, sizin sistemde Windows 10 zorlar muhtemelen.

Güncel olmayan bir Windows 7 kullanmanızdan kaynaklanıyor. İşletim sisteminizin mimarisine göre şu iki güncellemeden birini yapın:
Daha iyisi, nispeten güncel bir işletim sistemine geçin. Windows 8.1 olabilir misal, sizin sistemde Windows 10 zorlar muhtemelen.
Yardımınız için teşekkürler. İşletim sistemimin mimarisine göre (x64) dosyayı indirdim. Güncellemeyi çalıştırınca aşağıdaki etiketle karşılaştım.
SS.JPG

Evet, Windows Update var ve orada güncelleştirmeleri denetle kısmına tıkladığım zaman aşağıdaki hatayı alıyorum.
SSS.JPG

Ayrıca en son gönderdiğiniz bağlantıya tıklayıp oradaki güncelleştirme dosyasını indirdim. Ve sonuç aynı.
SSSS.JPG

Eski olduğundan muhtemelen. Bunlar dışında bildiğim tek çözüm yeniden kurulum yapmak. Farklı ve en güncel olduğundan emin olduğunuz bir Windows 7'yi yeniden kurmayı deneyebilirsiniz ama riskli yine. Bence en temizinden 8.1 kurun.

Eski olduğundan muhtemelen. Bunlar dışında bildiğim tek çözüm yeniden kurulum yapmak. Farklı ve en güncel olduğundan emin olduğunuz bir Windows 7'yi yeniden kurmayı deneyebilirsiniz ama riskli yine. Bence en temizinden 8.1 kurun.
Evet geriye tek çözüm en temizinden bir Windows 8.1 kurulumu oluyor. Yardımınız için tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı