UserBenchmark'ın Yasaklanması

UserBenchmark Yasaklansın mı?

• Yasaklansın

Oy: 221 57,4%
  • Yasaklanmasın

Oy: 164 42,6%

• Oy verenlerin toplamı
    385
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba, ne idüğü belirsiz sonuçlar barındıran bu siteyi yasaklamayı düşünüyoruz. Biliyorsunuz daha önce CPUBoss ve GPUBoss gibi aptal siteleri yasaklamıştık.

Siz ne düşünyorsunuz? Yasaklayalım mı?

Kesinlikle yasaklanmamalı. Her sitede olduğu gibi bir kaç eksiklikleri ve hatalı bilgileri elbette mevcut. Ama özellikle ssd.userbenchmark'ın yüksek doğruluğu var. Grafik kartlarını karşılaştırırken de çoğu bilgi doğru çıkıyor. Açıkçası yasaklanacak kadar yanlış bir tarafını hiçbir zaman görmedim. Sadece biraz daha geliştirilmeye ihtiyacı var.

Yasaklanmalı. Eğer karşılaştırma yapılacaksa YouTube gibi video yayınlayan sitelerden karşılaştırma ve ürün inceleme videolarına bakmalılar böylesi daha iyi ve anlaşılır olur.

Yasaklanması taraftarıyım. İnternette birçok ürünün karşılaştırmasına bakarım, UserBenchmark çoğu durumda eksik ve yanlış bilgiler sunuyor. SSD uzantılı sitesini hiç kullanmadım ancak CPU ve GPU sitesi üstteki tanıma tabii.

Userbenchmark'ı daha önce duymadım ama CPUboss ve GPUboss'u gördüm hatta kendim üstünlüğünü bildiğim ürünleri test ettim, adamlar NVIDIA ve Intel'den ne kadar para alıyorlarsa artık hep kazanan 2'si oluyor. Bu site de böyleyse yasaklansın.

Yeni konular

Geri
Yukarı