Çözüldü UTAX CD5235 geç çıkartıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hayır ben görürüm merak etmeyin fakat siz yazdıklarıma geri dönün yeterli. Eğer çözemezseniz benim TeamViewer üzerinden bağlanmamı isteyebilirsiniz. Ek olarak belirttiğiniz makine acaba farklı bir Switch'e mi bağlı? Eğer bir Switch'e bağlıysa ve makine de ağ üzerinden veri transferi yapmak istiyorsa sorun kaynağı bu olabilir.

Evet Switch'e bağlı. Bu arada mavi ekran hatası veren bilgisayarda 50008 güncellemesini kaldırdım ve sorun çözüldü. Windows'u güncellemedim. Bu Windows güncelleme bir başka Kyocera yazıcı da işe yaramıştı ama yaptığımı hatırlıyorum. Teşekkürler.

Peki o halde dediğim gibi. Ya yeni güncelleştirmeyi kurun ya da kurulu güncelleştirmeyi kaldırın. :)

Ek olarak aynı switche bağlı olmamaları da bu problemi yaşatabilir. Yine de KX sürücüsünü denemekte fayda var. :)

Peki o halde dediğim gibi. Ya yeni güncelleştirmeyi kurun ya da kurulu güncelleştirmeyi kaldırın. :)

Ek olarak aynı switche bağlı olmamaları da bu problemi yaşatabilir. Yine de KX sürücüsünü denemekte fayda var. :)
2 makina ve yazıcı aynı switchde kalan 1 pc ise duvara bağlı ancak hepsi tek İnternet ağında. KX sürücüsünü defalarca denedm olmadı ne yazık ki.

Geri
Yukarı