Utorrent 3.3.1, Windows 8.1 Torrent İndirme Hızlandırma

• Konuyu başlatan Macit Ceylan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 6B
M

Macit Ceylan

Ziyaretçi
Selam akadaşlar utorrent 3.3.1 kullanıcısıyım ve Windows 8.1'i torrent olarak indiriyorum ancak çok yavaş iniyor. uTorrent'i daha hızlandırma yöntemi bilen arkadaşlar acil yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar gönderiliyorsa o kadar alabilirsin sen de. Mucizevi yöntemler yok bunun için. Kaçla iniyor hem ?

Evet dediğiniz gibi yandex diskime kaydet dedim ancak yeterince boş alan yok diyor.

- - - Güncellendi - - -

Onu halletim 6 GB kapasite yaptım. Windows 8.1'i Yandex diskime kaydettim. İndiriyorum şuan ancak çok yavaş 8-10 saat diyor.

Hız konusunda başka önerebileceğim bir şey yok. Ben indirirken 200-300 Kbps gibi bir değere ulaşıp birkaç saatte indirmiştim. Bazen oluyor böyle şeyler. Torrentte hele hız çok değişken.

Nasıl yani ayarlardan bant genişliğine girip maksimum gönderme hızınımı söylüyorsunuz.

Evet. Upload hızını düşürmek, download hızının artmasını sağlar. 5 veya 10 gibi bir değer yapın gönderme hızını.
axDDRg6.png

Tabii indirme bitince tekrar 0'a çekin. Herkes böyle düşünüp bencillik yaparsa tabii ki yavaş olur. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı