Utorrent ağ saldırısı

atprk

Kilopat
Merhaba. Bugün ESET'in ağ korumasına girdiğimde 95 olay vardı hepsi uTorrent ile ilgili engellenmiş ağ saldırısı olarak gözüküyordu. Tarattığımda istenmeyen türden olabilecek uygulama olarak gösterdi.
Aklıma şu sahneler geldi.
www.youtube.com/watch?v=N_vc3Nxm4cs&list=PLvB90KWmSzrErNDqkpZApDFbT_nNATVi9&index=4#t=03m24s
www.youtube.com/watch?v=mKObVrF_3ow&list=PLvB90KWmSzrErNDqkpZApDFbT_nNATVi9&index=6#t=02m03s
Sanırım NSA bilgisayarıma girmeye çalışıyor.
Eğer hem Torrent hem ESET kullanan varsa bakabilir mi acaba?

InkedEkran Alıntısı_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün ESET'in ağ korumasına girdiğimde 95 olay vardı hepsi uTorrent ile ilgili engellenmiş ağ saldırısı olarak gözüküyordu. Tarattığımda istenmeyen türden olabilecek uygulama olarak gösterdi.
Aklıma şu sahneler geldi.
www.youtube.com/watch?v=N_vc3Nxm4cs&list=PLvB90KWmSzrErNDqkpZApDFbT_nNATVi9&index=4#t=03m24s
www.youtube.com/watch?v=mKObVrF_3ow&list=PLvB90KWmSzrErNDqkpZApDFbT_nNATVi9&index=6#t=02m03s
Sanırım NSA bilgisayarıma girmeye çalışıyor.
Eğer hem Torrent hem ESET kullanan varsa bakabilir mi acaba?

Eki Görüntüle 585667
Ben o kadar anlamam güvenlikten ama bence utorrenti sil ve güzel bir antivirüs taraması ile bilgisayarı temizle. Gereksiz şeyleri de ve denetim masası, program kaldırmadan da gereksiz uygulamaları sil. Sonuçta herkesin diliyle kimse babasının hayrına ücretsiz 300-400TL lik oyunları bile bedava crack indirmeni sağlamaz.

Utorrent son zamanlarda çok sıkıntı açmaya başladı. Ben mining yaptıklarından şüphelenip qbittorrent kurdum işlemci kullanımı sorunundan kurtuldum.

Merhaba konuyu hortlatıyorum ama, benzer durumu qBittorrent ile yaşadım. ESET kullanıyorum bende. Siz çözüm bulabildiniz mi, ciddi bir durum mu, normal bir durum mu ? Normal de ESET mi öyle algılıyor acaba? Yardımcı olabilir misiniz, bir fikriniz vardır artık sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı