uTorrent vs Bittorrent

Hangisini kullanıyorsunuz?

• Toplama oylamalar
    28

G_Theill

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dragos
Ben BitTorrent tercih ediyorum. El alışkanlığı, aralarında pek bir fark olduğunu sanmıyorum. Paket boyutları galiba değişiyor sadece.

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark
O değilde torretdeki filmler güvenilir mi?
Önceden uTorrent kullanıyordum, kickass.to sitesinden film vs indiriyordum.

G_Theill

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dragos
Zamunda üyelik alımını açık yakalarsan almanı tavsiye ederim, ya da Arena.bg kullanabilirsin, içerikleri tamamen aynı sadece biraz daha kolay üyelik alınıyor. Uploader olmak için belirli şartlar aradıklarından içerik yüzde doksan güvenli kalmış durumda.

Site dili Bulgarca, Chrome ile girersen en azından yarım yamalak Türkçe tercüme edilmiş şekilde açabilirsin.

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark
Düzenli olarak gönderici olamam, filmi indiririm başka indirmem vs yoksa gönderme yaparım.

G_Theill

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dragos
İndirme/Gönderme oranını 0.1'in üzerinde tutmak yeterli oluyor, sürekli upload'a bırakmak zorunlu değil aslında. Fikir olarak aklınızda bulunsun, belki lazım olur. Arena.bg'den tamamen leeching yapabilirsiniz, oranın kısıtlamaları yok bildiğim kadarıyla. Hatta torrentler %100 aynı olduğu için Arena'dan çekip Zamunda'da ratio kasanlar var.

Sadece sıfırdan dosya oluşturmak istiyorsanız 1 ve üzeri oran tutturmanız gerekiyor ve içeriğiniz uzun bir süre denetlendikten sonra yükleyici olmanıza izin veriliyor. O da gerekli birşey değil zaten.

Yeni konular

Yukarı