UUP İndirme Aracı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Bu program ile ISO yapmak için Windows UUP dosyalarını indirebilirsiniz:

uup-dump / uupdl · GitLab

Örneğin 16299.15 RTM sürümünü indirmek için şu adımları izleyin:
  • Programı siteden ZIP olarak indirin ve klasöre çıkartın.
  • CMD dosyasını çalıştırın.
  • Sırasıyla şu adımları izleyin: R > F > C
  • Mimariyi seçin:
    • 6: 64 Bit
    • 8: 32 Bit
    • A: ARM
  • Bir sonraki adımda Download için D'ye basın.
  • Burada dil kodunu girin. Türkçe için önce 3, sonra da 4.
  • Son adımda A ile AiO (Hepsi bir arada) sürümü veya E ile istediğiniz sürümü seçin.
  • Sürüm seçiminden sonra indirme işlemi başlayacaktır.

upload_2017-10-11_18-17-47.png

Son düzenleme:
Şu an denedim, işe yarıyor. Bir şey merak ettim. Bu oluşturduğumuz ISO "Untouched" mı oluyor yoksa düzenlenmiş mi kabul edilebilir?

Untouched diyebiliriz. Microsoft UUP dosyalarını ISO yapıyor sadece. Ha, ben tamamen Microsoft'un yaptığı ISO'yu istiyorum diyorsanız 17 Ekim'i bekleyeceksiniz.

16299 baz sürümü yakında tüm son kullanıcılar için yayınlanacak. Microsoft RS3 (Fall Creators Update) dağıtımının paketini tamamladı. Önümüzdeki hafta Fast Ring kullanıcıları için RS4 sürümü yayınlamaya başlayacak.

Şu an denedim, işe yarıyor. Bir şey merak ettim. Bu oluşturduğumuz ISO "Untouched" mı oluyor yoksa düzenlenmiş mi kabul edilebilir?
Evet, Untouched. Daha önceden ESDtoISO aracıyla oluşturduğum aynı sürüme ait Microsoft ile kendi oluşturduğum medyanın Hash kodları birbirini tamamen tutuyor. UUP dosyalarını da Microsoft sunucularından çektiğimiz için Untouched imaj oluşturmuş oluyoruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı