Uydu alıcısına harici hoparlör bağlanır mı?

Eren1661

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar elimde boşta duran Acer EK220QABi bir monitör vardı odamdaki televizyonda çok eskiydi sıkıntı çıkarıyordu bende onun yerine bunu taktım gittim botech PIKO-502 HD https://www.trendyol.com/botech/piko-502-hd-dijital-uydu-alicisi-p-33818437 şöyle bir uydu alıcısı aldım elektronikçiden görüntü sıkıntısız geliyor ama monitörde hoparlör olmadığı için ses gelmiyor uydu alıcısının av portuna harici hoparlör alıp taksam ses gelir mi?

Monitöre HDMI ile bağlamak daha iyi değil mi?

Monitörde HDMI olduğunu unuttum. Bir dönüştürücü alıp HDMI potundan ses çıkışı almanız gerekiyor. Şu videodaki gibi bir dönüştürücü alıp hoparlörü ona bağlaman gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörde HDMI olduğunu unuttum. Bir dönüştürücü alıp HDMI potundan ses çıkışı almanız gerekiyor. Şu videodaki gibi bir dönüştürücü alıp hoparlörü ona bağlaman gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denemek için bilgisayardaki USB'li kulaklığı taktım ama ses vermedi bir tanede telefon kulaklığı vardı onu av portuna taktığımda ses verdi dönüştürücü almama gerek yok sanırım

Geri
Yukarı