Uydunet'e Geçişte Püf Noktalar

online oyuncuysan kesinlikle tavsiye etmem. Battlefield 3 ve Minecraft da bildiğin sunuculara bağlanamıyorsun. Diğer oyunları bilmiyorum.

Egemen AKK geçme den önce kullandığım hizmet :
1-png.83755

AKK geçtikten sonra :
4531283146.png

DipNot : Ev den dükkana 50 metre kablo inmekte ve internet'i tek de kullanmıyorum. :technopat:
Hocam o ping gerçek mi? Online oyunlarda ping değeriniz nedir?

Şimdi başvurduk. @Mert Hangi ayarları hangi testleri yapayım ekip geldiğinde?

Yarın geleceklermiş zaten.

Son düzenleme:
AKK ile bile CS'de 50-60 ping alıyorum bağlantı kablolu ile mükemmel. @Hellyest AKK geçmeden de 30-40 civarı 25 Mbit download 2 Mbit upload var. Bende de böyle bu durum gerçekten süper ;)

Şu anki TTNet ile 100'den aşağı görmüyorum zaten pingi Battlefield'da. Oyun oynayan biri değilim zaten sorun değil o benim için zaten.

25 Mbps 250 GB AKN paket aldık bakalım, ihtiyaç olursa 10 TL daha verip 50 Mbps'e çıkarız zaten.

Şu anda bağlattık değerler nasıl tam bilemedim. Bir ayar mı gerekiyor acaba ? Ping 10 ms çıktı.

4537850357.png

Modem olarak da CBW-383ZN alabildim bu arada. Kablosuzu fena durmuyor biraz daha test edeceğim kablosuzunu.

@Ajusshi @Mert

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı