Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005) hatası

Muxtar

Femtopat
Daha fazla  
Oncelikle selamün aleykum.
Hata bu:
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005). Uygulamayı sonlandirmak için tamam dugmesine tiklayin.
Ben bu LogFile'de CS:GO'yu yaptim. Lutfen yardimci olun format atmak istemiyorum. Hata veren bir diger uygulama Discord.
Logfile

Oncelikle selamün aleykum.
Hata bu:
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005). Uygulamayı sonlandirmak için tamam dugmesine tiklayin.
Ben bu LogFile'de CS:GO'yu yaptim. Lutfen yardimci olun format atmak istemiyorum. Hata veren bir diger uygulama Discord.
Logfile
Muhtemelen Visual'dan kaynaklı bir sorun, Microsoft Visual Runtime indir deyin ve hepsini indirin.

Başlat > denetim masası > programlar ve özelliklere tıkla > sol tarafta yer alan menüden yüklü güncelleştirmeleri görüntüle kısmına tıkla. Windows başlığının alt kısmında yer alan KB2859537 ve KB2872339 kodlu olan güncelleştirmeleri kaldır. Sonra tekrar dene aynı hatayı veriyor mu diye.

Muhtemelen Visual'dan kaynaklı bir sorun, Microsoft Visual runtime indir deyin ve hepsini indirin.

Simdi indirip deneyeceğim eger ıse yararsa cok teşekkürler.

Başlat > denetim masası > programlar ve özelliklere tıkla > sol tarafta yer alan menüden yüklü güncelleştirmeleri görüntüle kısmına tıkla. Windows başlığının alt kısmında yer alan KB2859537 ve KB2872339 kodlu olan güncelleştirmeleri kaldır. Sonra tekrar dene aynı hatayı veriyor mu diye.

Onu yapmistim olmadi.

Simdi indirip deneyeceğim eger ıse yararsa cok teşekkürler.

Onu yapmistim olmadi.

Denetim masası > programlar ve özellikler > sol üst taraftaysa yüklü güncelleştirmeleri görüntüle seçeneğine tıkla ve en son yüklemiş olduğun güncellemeleri kaldır. Sonra bilgisayarını yeniden başlat.

El ile attığınız DLL'lerin isimleri nedir?

xinput1_4.dll
xinput1_3.dll
xinput1_2.dll
xinput1_1.dll
msvcr100.dll
msvcp110.dll
msvcp100.dll

En son attigim bunlar. Bundan once atip atmadigimi hatirlamiyorum. Bir de bu DLL'leri 64 Bit diye buraya atmami soylemisti, C:\Windows\SysWOW64.

Keşke yapmasaydın, eğer hiçbiri olmazsa geriye format kalır.

Sıkıntı yok canın sağ olsun. Çözülürse sevinirim, çözülmese de format.

Geri
Yukarı