Uygulama erişim engeli nasıl atılır?

Bbrothers

Centipat
Merhabalar,

GameLoop emulatorün bilgisayarımda açılmasını istemiyorum. Kardeşim bilgisayarımdan sürekli PUBG oynuyor ve ben bunu istemiyorum. Sildiğimde ortalığı ayağa kaldırıyor ve tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. Tamamen olarak hem web sitesini hem de GameLoop uygulamasını tamamen bilgisayarımdan nasıl engelleyebilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,

GameLoop emulatorün bilgisayarımda açılmasını istemiyorum. Kardeşim bilgisayarımdan sürekli PUBG oynuyor ve ben bunu istemiyorum. Sildiğimde ortalığı ayağa kaldırıyor ve tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. Tamamen olarak hem web sitesini hem de GameLoop uygulamasını tamamen bilgisayarımdan nasıl engelleyebilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
Dosya konumuna girip bazi şeyleri silin :D belki ise yarar

Merhabalar,

Bilgisayar tek sizin mi? Neyse GameLop'un sitesini engelleyin.

Bu eklentiyi yükleyin. Engellemek istediğiniz siteye gidin, eklentiyi açın. "Mevcut siteyi engelle" tuşuna basın. Site engellenecektir. Girilmeye çalışıldığında ise kırmızı arka plan üzerine yazı gelecektir.

Tekrar yüklenmemesi lazım dostum. O işlemi zaten yaptım.
Bu eklentiyi yükleyin. Engellemek istediğiniz siteye gidin, eklentiyi açın. "Mevcut siteyi engelle" tuşuna basın. Site engellenecektir. Girilmeye çalışıldığında ise kırmızı arka plan üzerine yazı gelecektir.

Bu güzel oldu. Şimdi de bilgisayardan erişimi engellmeye geldi sıra

Applocker, kullanıcıların kullandıkları bilgisayarlar üzerinde hangi yazılımları çalıştırıp hangilerini çalıştıramayacaklarını merkezi olarak yönetilmesi sağlayan bir Windows özelliğidir.

Bu işinizi görür büyük ihtimal, bu konuda hiçbir bilgim yok.

Site engeleme içinde bunu uygulayın.
C:\Windows\System32\drivers\etc klasöründeki
hosts dosyasına engellemek isteğiniz site adresinin önüne 127.0.0.1 yazın.

[CODE title="Hosts dosyası"]# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost
127.0.0.1 www.youtube.com
127.0.0.1 youtube.com[/CODE]

Son düzenleme:

Geri
Yukarı