Uygulama fikri verebilir misiniz?

Katan

Picopat
Yer
C# ta haşa tanrı gibi.
Merhabalar, kendimce uygulamalar geliştirmekteyim fakat son zamanlarda uygulama fikri gelmiyor aklıma en son Minecraft son oyuncu için killaura ve farm botu programladım fakat şu anda aklıma başka bir şey gelmiyor. Sizin aklınızda Steam gibi Instagram gibi sohbet programı gibi masaüstü uygulaması işe yarayan uygulama fikirleri olur hepsine açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

imnotagamer

Hectopat
Benim bir fikrim var.

Son dönemde sıkça rahatsız olunan bir konu var: sürekli olarak bilinmeyen numaralar tarafından aranmak. Bu iş o kadar ciddi boyuta ulaştı ki, bir numarayı engellesen son 4 hanesi değişecek şekilde farklı numara arıyor. Bunları kökten halledecek uygulama olabilir.

Mesela ben uygulamaya girip engellemek istediğim numarayı "0850-484-xx-xx" yazarsam, o son 4 haneyi kapsayacak tüm aramalar engellenecek. Yani "x" ile yazılan rakamlar değişken olacak. Bu tarz bir şey yapılabilir mi?

Jeytenoamus

Centipat
Benim bir fikrim var.

Son dönemde sıkça rahatsız olunan bir konu var: sürekli olarak bilinmeyen numaralar tarafından aranmak. Bu iş o kadar ciddi boyuta ulaştı ki, bir numarayı engellesen son 4 hanesi değişecek şekilde farklı numara arıyor. Bunları kökten halledecek uygulama olabilir.

Mesela ben uygulamaya girip engellemek istediğim numarayı "0850-484-xx-xx" yazarsam, o son 4 haneyi kapsayacak tüm aramalar engellenecek. Yani "x" ile yazılan rakamlar değişken olacak. Bu tarz bir şey yapılabilir mi?
Bu harika olurdu 👌

Meteoradam

Centipat
Telefondaki internet verilerimizi byte'ina kadar hangi sunucuya veya hangi IP adresine gittigini ayrica, cihaz boşta iken internet kullanimi yaptiginda bunun Log'unu tutan uygulama super tutar.

jeremymind

Hectopat
Benim bir fikrim var.

+1 çok iyi olabilir

Fibula

Centipat
YKS çalıştığım zaman deneme çözerken dakikada 1 kere ses çıkaran bir uygulama arayıp bulamamıştım. Soru çözerken hızlanmak için iyi olurdu. Frekansı değiştirilebilir olursa kişinin ihtiyacına göre ayarlanabilir. Bana yaramıyor artık da belki lazım olur birine.

Monterey

Kilopat
Makaleler
54
Yer
Kahramanmaras
Benim bir fikrim var.

Oyle uygulamalar bolca var. 0850-xxx-xxx-xxx şeklinde engelleyebiliyorsunuz.

İki uygulamayı sadeleştirip kombinasyon elde edebilirsiniz. İnsanlara istediğini verin ve empati yaparak siz kullanacaksınız gibi hissedin.

KS
KS
Katan

Katan

Picopat
Yer
C# ta haşa tanrı gibi.
Mobil uygulama değil arkadaşlar yazımdada belirttim masaüstü uygulaması olacak yine de herkese teşekkür ederim.

Telefondan bilgisayar sıcaklıklarına bakabilmemizi, fan hızını kontrol etmemizi sağlayan bir uygulama olabilir 🙂

Tamamdır hocam listeye ekledim. Bu arada dediğiniz şey site üzerinden kontrol edilecek hem güven sorunuda oluşmayacak bilgilerim çalınır gibisinden direk site üzerinden ayarlanabilir olacak her platformdan.

Yukarı