Uygulama ile birlikte Aero Teması Devre Dışı Kalıyor

Oyunlara girince performans kaybı yaşanmaması için bu otomatik olarak yaplıyor. Pek zararı yok zaten oyundasın aero olsa ne olur, olmasa ne olur.

Oyunlara girince performans kaybı yaşanmaması için bu otomatik olarak yaplıyor. Pek zararı yok zaten oyundasın aero olsa ne olur, olmasa ne olur.

Zaten performans düşüşü yaşamama imkan yok. Yalnızca beğenmiyorum bu temayı.

Aero teması sistem performansını artırmak ve uygulamaya daha fazla kaynak ayırmak için otomatik kapanır, bu bir sorun değil.

Aero teması sistem performansını artırmak ve uygulamaya daha fazla kaynak ayırmak için otomatik kapanır, bu bir sorun değil.
Biliyorum zaten sorun olmadığını. Yalnızca sürekli olarak Alt+Tab yaptığımdan böyle görünmesinden hoşlanmıyorum. O yüzden kapatmak istiyorum. Ayrıca GTA SA için performans sorunu olabilir mi ki sistemimde?

Program aero uyumlu değilse aero kapanır. Uyumluluk modu devreye girer ve şeffaflık kapanarak programın düzgün çalışması sağlanır.

Bunları bilmen değil yazılanları anlaman lazım. Çözümü yok, oyun aero'ya uyumsuz. Oyuna yama yapabilirim diyorsan o başka ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı