Uygulama kurarak para kazanma

ATILGANs

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, biz 3 4 arkadaş bir uygulama kuracağız. Yaşlarımız 16, bir girişimcilik gibi düşünün. Para kazanacağımız zaman vergi nasıl veririz bir şirket gibi nasıl gösteririz? 16 yaşımız da olmamız sıkıntı çıkarır mı? Google Play'den yayılıyacağız oyun gibi değil de getir gibi bir uygulama düşünün ama konsepti farklı. Hangi konuyu kullanacağımı bilemedim.

1634594267172.png

Uygulama içi satış yaparsanız google sizin yerinize KDV kesip devlete yolluyor. Ama satışı kendiniz yönetecekseniz. Bu durum da konu değişebilir.

Merhaba arkadaşlar, biz 3 4 arkadaş bir uygulama kuracağız. Yaşlarımız 16, bir girişimcilik gibi düşünün. Para kazanacağımız zaman vergi nasıl veririz bir şirket gibi nasıl gösteririz? 16 yaşımız da olmamız sıkıntı çıkarır mı? Google Play'den yayılıyacağız oyun gibi değil de getir gibi bir uygulama düşünün ama konsepti farklı. Hangi konuyu kullanacağımı bilemedim.
dostum 1 ekim gibi yeni vergi yasası sunuldu biraz daha bekleyin stopaj üsulu vergi gelirse sizin için şirkete gerek kalmaz uygulamanızı geliştirip biraz bekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı