Uygulama kurulmamasına rağmen alan kaplıyor

tnhnshere

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 15 GB bir uygulama kuracaktım ancak kuramadım. Hata verince kapattım ancak sonra tekrar açtım kurmak için alan yetersiz dedi sonra baktım ki. Uygulama kurulmamış olmasına rağmen kurulmuş kadar yer kaplıyor ve diskteki alanım azaldı. Bunu nasıl çözebilirim?

Uninstall kısmına kadar yüklenmişse direkt Program Files klasöründe, ilgili klasör içinde Uninstall'a tıklayarak silebilirsiniz.
Uninstall yoksa Program Files, Program Filesx86 klasörlerinde ve Appdata klasöründe programın tüm dosyalarını elle silmeyi deneyebilirsiniz ama büyük ihtimalle hata verir.
Üçüncü bir seçenek, Ccleaner gibi bir program ile yarım yüklenmiş program kalıntılarını, çöp dosyalarını ve kayıt defteri kayıtlarını silebilirsiniz.

Yaklaşık 15 GB bir uygulama kuracaktım ancak kuramadım. Hata verince kapattım ancak sonra tekrar açtım kurmak için alan yetersiz dedi sonra baktım ki. Uygulama kurulmamış olmasına rağmen kurulmuş kadar yer kaplıyor ve diskteki alanım azaldı. Bunu nasıl çözebilirim?

Kurulan dosyaları elle arayın. Yada tanıdığınız dosya ismi varsa aratın yada kurduğunuz yeri silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı