Uygulamada istenmeyen reklam çıkıyor

Büyük ihtimalle arkadaşa çıkan reklamlar bigo gibi uygulamalar veya X ray fake uygulamalar.
Ben de öyle düşünüyorum. Google ADS'de filtreleme mevcut diye biliyorum çünkü. Zannetmiyorum ki +18 şeylerin reklamını yapsın.

Başka bir uygulamanın reklamını yapıyorlardı. Mod ekibi sildiği için tekrar atamayacağım.
Beyaz röpteşambır giyen bir kadının sadece malum kısımları ufak stickerla sansürlenmiş haldeydi. Chat uygulaması reklamı olabilir. Ama fazla abartılı yani, sanki şey sitesi sanarsın.

Bu uygulamayı sileceğim ama A2 Lite için kendinden klonlaması yok :( Başka yolu yok mudur acep?

Başka bir uygulamanın reklamını yapıyorlardı. Mod ekibi sildiği için tekrar atamayacağım.
Beyaz röpteşambır giyen bir kadının sadece malum kısımları ufak stickerla sansürlenmiş haldeydi. Chat uygulaması reklamı olabilir. Ama fazla abartılı yani, sanki şey sitesi sanarsın.

Bu uygulamayı sileceğim ama A2 Lite için kendinden klonlaması yok :( Başka yolu yok mudur acep?
Kendi klonlaması olmaması cidden çok saçma. Niye çift sim var ki o zaman. Dediğim gibi bence başka uygulamalara güvenmeyin.

AdGuard DNS ile uygulamaların reklamlarını engelleyebilirsin.
Ama bazı reklamları engelleyemediği oluyor. Daha detaylı reklam engellemek için, AdGuard APK olarak indirip, aylık ya da ömür boyu lisans alıp kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı