Uygulamanin grafik donanımına erişimi engellendi hatası

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar arkadaşlar, laptopumda uygulamanin grafik donanımına erişimi engellendi hatası alıyordum, hatta konu açtım sosyalde cözülmemisti sorunum. Daha sonra laptopumun termal macununu değiştirmek için açtım, güç kablosunun iki pini attığım fotoğraftaki gibi olmuş yanmış galiba. Acaba sorunumun nedeni bu olabilir mi? Yani ekran kartına yüklendiğimde yeteri kadar güç veremediği için bu sorun ortaya çıkıyor olabilir mi?

IMG_20210101_170212_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar, laptopumda uygulamanin grafik donanımına erişimi engellendi hatası alıyordum, hatta konu açtım sosyalde cözülmemisti sorunum. Daha sonra laptopumun termal macununu değiştirmek için açtım, güç kablosunun iki pini attığım fotoğraftaki gibi olmuş yanmış galiba. Acaba sorunumun nedeni bu olabilir mi? Yani ekran kartına yüklendiğimde yeteri kadar güç veremediği için bu sorun ortaya çıkıyor olabilir mi?

Eki Görüntüle 812263

Hayır olamaz dostum. Kablonun üstünde büyük harflerle USB yazıyor. Bu kabloya bir sorun olursa USB portlarını kullanamazsın sadece. Sorununa gelecek olursa, Windows'u hiç sıfırladın mı?

Hayır dostum o kablo ayrı elimde tuttuğum kablo güç kablosu onu gösteriyorum.

Bunu deneyin.

Bunu deneyin.

Önceki açtığım konudada denemiştim ama işe yaramadı. Sanırım sorun donanımsal?
@Recep Baltaş yardım edermisin ağabey.

Yeni konular

Geri
Yukarı