Uygulamanın hem orijinalini hem de modlanmış halini telefona kurma

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Instagram'in hem Google Play'deki orijinal uygulamasını hem de modlanmış uygulamasını telefona nasıl kurabilirim? Telefonda hem orijinali hem de modlusu olacak aynı anda.

Bu, modlanmış uygulamanın geliştiricisine kalmış bir şey. Bazı geliştiriciler APK'nın paket adını değiştirerek ayrı olarak kurdurmanızı sağlıyor.

Alternatif olarak da klon uygulamaları mevcut zaten.

Aero olani tavsiye ederim Instagram icin, Play Store'deki surumler ile cakismadan klon olani kurabiliyorsun.
Paket 2 isinizi gorecektir.
1685642435718.png

Bu, modlanmış uygulamanın geliştiricisine kalmış bir şey. Bazı geliştiriciler APK'nın paket adını değiştirerek ayrı olarak kurdurmanızı sağlıyor.

Alternatif olarak da klon uygulamaları mevcut zaten.
Klonlama uygulamasını indirdim ama anladığım kadarıyla orjinal uygulamayı klonluyor galiba. Yani aynı şeyden iki tane oluyor benim amacım modluyla orjinali bir arada kullanmak.

Aero olani tavsiye ederim Instagram icin, Play Store'deki surumler ile cakismadan klon olani kurabiliyorsun.
Paket 2 isinizi gorecektir.
Eki Görüntüle 1802796
Yani bunu kurduğumda orjinal ile birlikte kullanabiliyor muyum? Ben bunun klon olduğunu bilmiyordum Yeni öğrendim valla.

Yani bunu kurduğumda orijinal ile birlikte kullanabiliyor muyum? Ben bunun klon olduğunu bilmiyordum yeni öğrendim vallahi.

Evet, orijinali ile beraber kullanabiliyorsunuz. Aero ekibi cogu modlu uygulamasinda bu destegi veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı