Çözüldü Uygulamaya özel bass ayarı yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GlobalTilki2

Decapat
Daha fazla  
Evet, sadece Spotify'da Bass'ı arttırmak ama diğer oyunlarda normal olarak oynamak mümkün müdür?
VoiceMeeter banana kullanıyorum bu uygulama üzerinden yapılabilir mi?

Çözüm
Spotify'ı o ses kanalına nasıl bağlayacağım kusura bakmayın yeniyim bu VoiceMeeter'da.

Programı indirip kurun otomatik gelecek zaten. Spotify'dan müzik açın ardından ses ayarlarından "uygulama birimi ve cihaz tercihleri" ayarına gelin spotfiy bölümünü üstekini v-cable olarak seçin.

1653079099301.png

VoiceMeeter'a gelin ve "hardware input 2" seçeneğimne basın oradan v-cable'ı seçin. A1 hariç diğerlerini kapatın ve başta belirttiğim kırmızı noktayı sol alta çekerek basslı yapabilirsiniz.

1653079203386.png
Evet, sadece Spotify'da Bass'ı arttırmak ama diğer oyunlarda normal olarak oynamak mümkün müdür?

V-cable indirip Spotify sesini bu ses kanalına bağlayın ardından. VoiceMeeter'dan v-cable seçin ve resimdeki ayarı sol alt köşeye çekerseniz basslı olacaktır.

1653075883636.png

Sanırım yok voicemmeeter'da

Spotify'ı o ses kanalına nasıl bağlayacağım kusura bakmayın yeniyim bu VoiceMeeter'da.

Programı indirip kurun otomatik gelecek zaten. Spotify'dan müzik açın ardından ses ayarlarından "uygulama birimi ve cihaz tercihleri" ayarına gelin spotfiy bölümünü üstekini v-cable olarak seçin.

1653079099301.png

VoiceMeeter'a gelin ve "hardware input 2" seçeneğimne basın oradan v-cable'ı seçin. A1 hariç diğerlerini kapatın ve başta belirttiğim kırmızı noktayı sol alta çekerek basslı yapabilirsiniz.

1653079203386.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1394259

Eki Görüntüle 1394263

Teşekkür ederim bir de konuyu nasıl kapatıcağımı bilmiyorum onu nasıl yapacağım söyler misiniz? Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.

Geri
Yukarı