Uygun fiyata GTX 1050 hala alınır mı?

Hocam arkadaşım ekran kartı konusunda dolandırıldığımı biliyor mağdur olmamam için ucuz fiyata satıyor şimdi bana 350TL'ye sattığı şeyi ben hiç kullanmadan 600-700TL'ye satarsam ayıp olmaz mı?
Bence kartta sorun olabilir. Ne kadar dostunuz olsa da fiyat çok ucuz. Bilemiyorum. En olmadı arkadaşınızın bilgisayarına takın. Ağır oyunlar oynayıp deneyebilirsiniz. Yine de sorun olmama garantisi yok.

Alıp biraz kullan. Bir ay falan sonra satarsın, arkadaşına da ekran kartı arıza belirtileri gösteriyordu dersin, sattığın fiyatı da söylemezsin.
Hocam maalesef ben sizin dediğiniz gibi haysiyetsiz bir insan olamam neticede arkadaşım da biliyor bu kartı 500-600TL'ye satmayı ama o benim mağdur olmamı istemediği için böyle bir şey yapıyor.
Hocam bence boşuna alma 350 tl parana yazık az daha bekleyip biraz para biriktir git rx 570 al daha iyi, ben 1050 ti kullanıyorum 720p de anca oynayabiliyorum bazı oyunları, berbat bir kart, gerek yok yazık etme parana.
Hocam bundan bir ay önce RX 570 almıştım zaten ama bozuk çıktı paramı da geri alamadım ondan böyle birşey düşünüyorum yoksa param olsaydı yine RX 570 falan alırdım.
Bir sorun çıktığında problem yaşamadan iade edip paranızı geri alabileceğiniz bir arkadaşınızsa düşünmeyin dahi. Garantisiz GT1030, 400-500 TRY civarı satılıyor.

Arkadaşı iyilik yapıyor mağduriyeti giderilsin diye.
Siz diyorsunuz ki fırsatçılık yapın birde bunu yalanlarla süsleyin.
Olacak iş değil. 😲
Tabi ki hocam yakın arkadaşım zaten kendisi.

Bence kartta sorun olabilir. Ne kadar dostunuz olsa da fiyat çok ucuz. Bilemiyorum. En olmadı arkadaşınızın bilgisayarına takın. Ağır oyunlar oynayıp deneyebilirsiniz. Yine de sorun olmama garantisi yok.
Aynen, bir de arkadaşının uyanıklık yapma ihtimali var. Bir de bazı sevgi pıtırcıkları gelmiş benim önerimi etik bulmuyorlar😂😂

FurMark testlerini falan yaptırın kartta herhangi bir sorun yoksa alın, 350 TL GTX 1050 için gerçekten çok uygun fiyat.

Hocam maalesef ben sizin dediğiniz gibi haysiyetsiz bir insan olamam neticede arkadaşım da biliyor bu kartı 500-600TL'ye satmayı ama o benim mağdur olmamı istemediği için böyle bir şey yapıyor.
Ben sana haysiyetsiz ol mu dedim? Bizim halkımızın en büyük sorunu ahlak ve haysiyet gibi kavramları yanlış anlamaları. Ya arkadaşın sana sorunlu kartı 350TL'ye satmaya çalışıyorsa, bu durumda kim haysiyetsiz oluyor? Bu kadar saf olma.

Hocam bundan bir ay önce RX 570 almıştım zaten ama bozuk çıktı paramı da geri alamadım ondan böyle bir şey düşünüyorum yoksa param olsaydı yine RX 570 falan alırdım.

Tabi ki hocam yakın arkadaşım zaten kendisi.

Bence dediğim gibi. Güveniyorsunuz bu çok güzel bir şey. Bence yine de en azından takın 4-5 saat oyun oynayın. Nasıl ısınıyor? Performansı nasıl? Sorun var mı? Bunları kontrol etmek sizin yararınıza olur bence.

Ben sana haysiyetsiz ol mu dedim? Bizim halkımızın en büyük sorunu ahlak ve haysiyet gibi kavramları yanlış anlamaları. Ya arkadaşın sana sorunlu kartı 350TL'ye satmaya çalışıyorsa, bu durumda kim haysiyetsiz oluyor? Bu kadar saf olma.
Kardeşim zaten kartı önce para vermeden alıp kendi bilgisayarıma takıp testlerini sağını solunu kurcaladıktan sonra parasını vereceğim merak etme zaten bu konudan dolayı ağzım yandı hiçbir yerine bakmadan alacak birisi değilim ki kartı alacağım kişi 6 senelik arkadaşım yerini yurdunu biliyorum birşey olursa evini biliyorum gidip kardeşim kart bozuk çıktı paramı ver diyebilirim yani.
Yaşın kaç bilmiyorum sana yardım eden birisine köstek olacaksan çevrende pek fazla arkadaşın kalmaz haberin olsun.

Kardeşim zaten kartı önce para vermeden alıp kendi bilgisayarıma takıp testlerini sağını solunu kurcaladıktan sonra parasını vereceğim merak etme zaten bu konudan dolayı ağzım yandı hiçbir yerine bakmadan alacak birisi değilim ki kartı alacağım kişi 6 senelik arkadaşım yerini yurdunu biliyorum birşey olursa evini biliyorum gidip kardeşim kart bozuk çıktı paramı ver diyebilirim yani.
Tamamdır kontrol edecekseniz sorun yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı