Ücretli Uygun fiyata logo yapımı

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhabalar,

Yaklaşık 1.5 senedir grafik tasarım ile ilgileniyorum. Sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı logo tasarımı yapabilirim.

• Kurumsal logolar.
  • Instagram sayfa logoları.
  • Discord sunucu & bot logosu.
  • Diğer.
İstediğiniz logo kısa süre içerisinde tasarlanır ve teslim edilir. Logonuz belirli bir temaya göre yapılır. Mesela Instagram teknoloji sayfası için, teknoloji odaklı bir logo tasarlanır. Veyahut, örneğin yemek web blogu ise, yemek temasında tasarlanır.

Örnek logolar:
Emir Bolat 1.png

Emir Bolat 2.png

Emir Bolat 3.png

Emir Bolat 4.png

Soeed Logo.png

Para Rehberi Logo.png

YouTube PP.png

siber magazin logo.png

Bunlar yaptığım örnek logo tasarımlarıdır.

İletişim:
Mail: [email protected].
Discord: SpeeDEV#0747.

Ödeme yolu: Papara veya IBAN.
Tahmini teslimat süresi: 1 saat, en fazla 24 saat.

İletişime geçecek kişiler, Technopat Sosyal kullanıcı adıyla birlikte iletişime geçerse sevinirim.

İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisinden hizmet aldım ve gayet güzel tasarımlar yapıyor.

Bu seni ilgilendirir mi? Bu zevk meselesi kişiden kişiye değişir. Bana göre sarıyla kırmızı, sana göre mavi ve beyaz zevk olabilir.

Siz sanırım logoyu, sadece çizimden ibaret sanıyorsunuz. Gereksiz baltalamaya çalışmayın.

Bu seni ilgilendirir mi? Bu zevk meselesi kişiden kişiye değişir. Bana göre sarıyla kırmızı, sana göre mavi ve beyaz zevk olabilir.

Siz sanırım logoyu, sadece çizimden ibaret sanıyorsunuz. Gereksiz baltalamaya çalışmayın.
Haklısınız, burada ki çoğu kişi tasarımlara laf ediyor ama kendisine gelince hiçbir şey yapamıyor.

Feelancer sitelerini tercih edebilirsin, tabii burada da alacak vardır. Tamamen senin tercihin. 🙂

Haklısınız, burada ki çoğu kişi tasarımlara laf ediyor ama kendisine gelince hiçbir şey yapamıyor.

Feelancer sitelerini tercih edebilirsin, tabii burada da alacak vardır. Tamamen senin tercihin. 🙂
Yok hocam eyvallah fikrini belirtsin. Kendi yapamasın yine eleştirsin eyvallah ama durup dururken baltalamak neden? Kendi fikrini dayatamaya çalışıyor. Ki zaten yapılan logolar öyle yüzlerce lira değil. Sadece 15-25 TL arası.

Haklısınız. Freelancer sitelerine ilan VB. koydum. Hala iş bekliyorum.

Hocam amacım kesinlikle karalamak değil fakat logolardaki görsellerin çoğu başka yerlerden alınmış ve çok basit logolar.

Geri
Yukarı