Uygun fiyata mekanik ve ışıklı oyuncu klavyesi önerisi

Klavye gibi parçaları yurt dışından getirin.
268 liraya Razer BlackWidow alabilirsin. Ekipmanda bilgili değilim ancak bu gibi parçaları lütfen amazondan alın.
Amazon.com: Razer BlackWidow Tournament Edition Essential Mechanical Gaming Keyboard with a Compact Layout: Computers & Accessories
Vergi girmeyecektir. 100 doları geçmiyor çünkü.
Ben sadece örnek verdim 100 dolar sınırlı mekanik klavye bul yurt dışından al gerçekten çok ucuza gelecektir.
Ben şahsen klavyeye en az 300-400 TL veripde US dizilimde olursa batar bana :D Bir de garanti sorunu var.

Klavyeye abanma garantiye ihtiyaç duyma. Yalnız klavye 250-270 lira. En az 300 lira hangi matematikte 250 dahiline giriyor? 260 liralık klavyeyi 400-500 liraya almak batmıyorsa buyur al. Klavye gibi ekipmanları yurt dışından almak varken sırf Türkçe Q dizilimi diye ekstradan 200-300 lira veremem.

Hocam Aliexpress'te Motospeed ck104 var blue switch ve mükemmel renk seçenekler işte dokunduğunda etrafa ışıklar yayılıyor. Rainbow felan bak istersen.

Bir şey daha eklemek istiyorum Türkçe karakterlere o kadar ihtiyaç duymazsın. Birisiyle yazışırken "-ı" yerine "-i" yazman fazla fark yaratmaz. Ayrıca bu klavyeler ile program kullanmak var. :) Yanlışlıkla "-i" yerine "-ı" basmıyorsun vesaire. Bunu da düşünmek lazım. Onca paralar verilen akıllı telefonların çoğu Türkçe diye adlandırılan klavyede "-ş", "-ç" gibi Türkçe karakterleri içermiyor. Bence bunlar sorun olmamalı.

@justanotheraccount Kalitesi neresinden anlaşılıyor? Gördüğüm tek artısı yazılım desteği. Frisby FX2 modeli hem daha iyi aydınlatma, hem de mekanik hissi veriyor. Test ettim ve FX2'nin hissiyatı çok daha iyi ve kaliteli geliyor. Nefes alma modu gibi güzel ışıklandırması da cabası. Hem de daha ucuza bulunuyor. G105 alınmamalı FX2 varken.
2 klavyeyi de test ettim. O nefes alma özelliği hiçbir işe yaramıyor anca yanıp sönüyor. Frisby kim ya.
Onun makro tuşu da oyunda olmasa olmuyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı