Uygun fiyata Minecraft nasıl alınır?

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selam, Minecraft satın almak istiyorum lakin kendi sitesi inanılmaz tuzlu geldi. Sizin satın aldığınız 100TL'ye kadar çıkabileceğim sorunsuz bir site oldu mu?

Selam, Minecraft satın almak istiyorum lakin kendi sitesi inanılmaz tuzlu geldi. Sizin satın aldığınız 100TL'ye kadar çıkabileceğim sorunsuz bir site oldu mu?

Kaç sene önce epostası ve şifresi değişen hesaplardan almıştım. İsmini şifresini epostasını değiştirdim güvenlik sorularını değiştirdim bitti gitti. 10TL'ye almıştım. Ama hangi siteydi hatırlamıyorum. Alacaksan böyle al hala kullanıyorum.

2.parti siteler var fakat güvenilir değil bence güvendiğiniz birinden hesap alabilirsiniz.
Tanıdığım kimse yok satın alabileceğim. 2. parti siteler de 3-4 ayda bir değişiyor hiç eskiden beri hesap satan bir site göremedim.

Ben satıyorum yani satmaya çalışıyorum elimde bir adet hesap var 9 aydır satamadım. Almak isterseniz size verebilirim.

Tanıdığım kimse yok satın alabileceğim. 2. parti siteler de 3-4 ayda bir değişiyor hiç eskiden beri hesap satan bir site göremedim.

Yasak mı bilmiyorum ama elimde hesap var 2017'de orijinal sitesinden aldım isim falan her şeyi değişiyor ilgilenmek isterseniz Discord hesapım: Talip#3073

Geri
Yukarı