Uygun fiyata VDSL modem tavsiyesi

Johantmark

Hectopat
Şu an Vodafone Net'ten 35 Mbps hızında bir internetim var ve Huawei HG658C V2 modemini verdiler. CoD Warzone vb. oyunlarda paket kaybı yaşıyorum. Port açılması gerek gibi bazı öneriler buldum internette ve şu an gerekli düzenlemeleri sağlayamıyorum. Modemin hiçbir teknik desteği yok Vodafone biz yapamıyoruz diyor, Huawei ise Vodafone anlaşmasından dolayı ücretsiz destek vermiyorlar. 150 TL gibi bir mebla istiyorlar destek için ve şaştım kaldım ortada. En iyisi yeni bir modem almak diye düşünüyorum. 250 lira gibi bir bütçem var. Var mıdır aklınızda uygun fiyatlı bizi üzmeyecek bir modem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Dsl-Ac750 öneririm.Uzun zamandır kullanıyorum şuana kadar sıkıntı çıkarmadı.Fiyatı bütçene göre biraz yüksek.

Adam akıllı çalışan düzgün bir cihaz istiyorsan minimum attığımı almanı öneririm ayrıca Asus ağ ürünlerinden kesinlikle uzak dur çok fazla sorun çıkartıyorlar yazılımsal olarak.

ASUS DSL-AC750 öneririm. Uzun zamandır kullanıyorum şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı. Fiyatı bütçene göre biraz yüksek.

Hem fiyat bakımından beni biraz aşıyor evet ve önyargılı yaklaşmıyorum ancak yorumlarda gördüğüm üzere rahatsızlık çeken çok imiş ASUS ürünlerinden. Bakalım hepsini değerlendirmeye çalışıyorum. Teşekkürler önerin için.
Adam akıllı çalışan düzgün bir cihaz istiyorsan minimum attığımı almanı öneririm ayrıca ASUS ağ ürünlerinden kesinlikle uzak dur çok fazla sorun çıkartıyorlar yazılımsal olarak.

Bu modemin incelemesine bakıcam müsait bir zamanda, bu ve buna benzer ürünleri sıralayıp fiyatıma uygun olanı seçeceğim. Önerin için teşekkürler. Ayrıca port açışlarında bir sorun oluyor mu acaba bilginiz var mıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı