Uygun fiyatlı 27 inç monitör önerisi

Emre SÜRER

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Piyasaya baktığımda monitörlerin odakları hep ya oyuncular ya da profesyoneller oluyor. Ben oyuncu da değilim, profesyonel de. Sadece 27 inç monitör istiyorum. Profesyonel monitörler renk doğruluğu ve yüksek renk çeşidi (Bit ile ifade edilen değer) konusunda iyi oldukları için, oyuncu monitörleri de düşük tepkime süreleri ve yüksek Hz değerleri olduğu için pahalılar. Ben oyun oynayan birisi de değilim bir profesyonel tasarımcı da. Uygun fiyatlı büyük bir monitör arıyorum var mıdır öneri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir? Oyun beklentiniz yoksa 75 Hz, 60 Hz bakabilirsiniz. IPS monitör göz zevki için genel olarak daha iyi. 27 inç, IPS bir monitör bütçenize bağlı olarak bulunabilir belirtirseniz.
Hocam IPS olsun 60 HZ olsun 1080P olsun yeter. En uygun fiyatlı ne bulabilirsek.
Filler HD yerine 2K olması daha mantıklı bence. Ben en azından 2K almayı düşünüyorum
Laptop ile birlikte kullanacağım. Laptopun ekranı 2K'dan yüksek zaten. O yüzden çok önemli değil.
Bu nasıldır hocam?.
Teşekkürler hocam. Güzelmiş, daha uygununu bulamazsam alabilirim.

Hocam IPS olsun 60 Hz olsun 1080p olsun yeter. En uygun fiyatlı ne bulabilirsek.

Laptop ile birlikte kullanacağım. Laptopun ekranı 2K'dan yüksek zaten. O yüzden çok önemli değil.

Teşekkürler hocam. Güzelmiş, daha uygununu bulamazsam alabilirim.

Şöyle birşey buldum: Samsung LS27E332HZXUF 27" 1ms Full HD Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe aradaki fiyat farkı çok az ve 1 ms. Oyun oynamasamda daha iyi geldi. Ama panel tipi TN panel. Önerir misiniz? Göz zevki açısından çok farkı var mı?
Şöyle birşey buldum: Samsung LS27E332HZXUF 27" 1ms Full HD Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe aradaki fiyat farkı çok az ve 1 ms. Oyun oynamasamda daha iyi geldi. Ama panel tipi TN panel. Önerir misiniz? Göz zevki açısından çok farkı
TN paneli önermiyorlar. Vazgeçtim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı