Uygun fiyatlı Access Point veya router önerisi

Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba,
Ailemin oturduğu evin yapısı ve fiber kablosunun içeri girdiği konum yüzünden evin yarısında internet neredeyse çekmiyor. Daha önce alt kata birkaç tane daha Ethernet çıkışı götürmek için uygun bir konuma CAT6 Ethernet ve güç kablosu çekmiştim bir Switch için. Planım, bu Switch'i Access Point görevi görecek bir router ile değiştirmek. Şu anki modem/router ZTE'nin H3600 modeli, Superonline tarafından takıldı. Wi-Fi 6 istememin nedeni de O, eğer protokol içindeki anlaşma olayı Access Point modunda evin internet çekme durumunu daha iyi etkileyecek ise artı fiyatı ödemek daha iyi olabilir diye düşündüm. Eğer olmaz diyorsanız Wi-Fi 5 Access Point veya router önerebilirsiniz. Fiyat belirtemedim, uzun süredir yurt dışında yaşıyorum ve Hepsiburada'da ufak bir aramayla gördüğüm fiyatlar normal mi değil mi bilemedim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha yüksek model seçeneklere de bakabilirim. Hepsiburada'da Xiaomi'nin AX1800 modeli ve Huawei'nin AX3 modelleri var 450 lira civarında. Bu modeller hakkında bilginiz var mı?
Maalesef router özellikleri hakkında pek bilgim yok. Ben daha önce TP-Link kullanıyordum, şimdi Mercusys geçtim. Bu attığım model beni baya memnun etti, tam f/p ürünü. Siz ne tür bir özellik arıyorsunuz bilemediğim için net birşey diyemem. Ama çok ekstrem bir özellik aramıyorsanız, ekstra para vermekte anlamsız olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı