Uygun fiyatlı B550 anakart önerisi

Gaming Plus daha iyi. Hala onu öneririm. Ama fiyatı çok uçmuş. İlk önerdiğimde almış olsanız 600 TL cebinizde kalırdı🙂

Şunu da söyleyeyim o fiyata Gaming Plus mantıksız. Aynı modelin sadece makyajsız hali 1.700 TL.

2.500 TL bandına çıkmak istersen de Gaming Edge iyidir.

Merhaba;
Dalga gectigimi kesinlikle dusunmeyin.
Benim almak istedigim aslinda MSI MAG Gaming Plus ama saglikli bir arastirma yaptim B550-A Pro arasinda sadece ısı farkı bir de ses yongasinda farklilik varmış ama aralarinda 1000TL gibi ucuk bir rakam var bu sebeple tercihimi a Pro'dan yana kullandım. Yani iyi yapmış mıyım yoksa iptal edin Gaming Plus mı alın dersiniz.
Fiyat/performans oranı yüksek bir modeldir.

Atx olması benim için önemliydi.
Bence soket değişim arifesinde AM4 anakart almayın.

Soket değişiminde işlemci yenilemek gerekiyor mu?

Merhaba;
Dalga gectigimi kesinlikle dusunmeyin.
Benim almak istedigim aslinda MSI MAG Gaming Plus ama saglikli bir arastirma yaptim B550-A Pro arasinda sadece ısı farkı bir de ses yongasinda farklilik varmış ama aralarinda 1000TL gibi ucuk bir rakam var bu sebeple tercihimi a Pro'dan yana kullandım. Yani iyi yapmış mıyım yoksa iptal edin Gaming Plus mı alın dersiniz.

Atx olması benim için önemliydi.

Soket değişiminde işlemci yenilemek gerekiyor mu?
Demek istediğim şu, şimdi alacağınız B550 anakarta son çıkacak işlemciler tanıtıldı. Buraya artık yeni bir işlemci gelmeyecek. Zaten halihazırda elinizdeki B450 çoğu işlemciyi çalıştırabilecek güçte. Bu yüzden elinizde bir şekilde idare eden anakart varsa yenisini almak mantıksız.
Sizin yerinizde olsaydım SSD takviyesi yapardım.

Anladım ama daha yeni 1 ay once 5600X işlemci aldım benim bunu değiştirmem zaten 2 yılı bulur 2 3 yil ek bir masraf yapmayı düşünmüyorum 240 ve 500GB SSD var sistemde 1 TB hard disk mevcut.

Destekleriniz için çok teşekkür ederim.✌️
Kafayi yiyeceğim rica etsem deneyebilir misiniz?

Bilgisayari kapattıktan sonra güç tuşundan kapatıyorum. Tekrar açmak istediğimde kasa güç tuşuna bastığımda tüm sistem 3 5 saniye sonra aciliyor bastigim gibi acilmiyor.
Destekleriniz için çok teşekkür ederim.✌️
Kafayi yiyeceğim rica etsem deneyebilir misiniz?

Bilgisayari kapattıktan sonra güç tuşundan kapatıyorum. Tekrar açmak istediğimde kasa güç tuşuna bastığımda tüm sistem 3 5 saniye sonra aciliyor bastigim gibi acilmiyor.

Revize. Power 0 1 tuşunu 0 konuma getiriyorum 0 konumundayken kasa güc tuşuna basıyorum. Tekrar Power tuşunu 1 konumuna aldığımda ve kasa güç tuşuna bastıgımda yami sistemi açmaya çalıştığımda sistem 5 6 saniye sonra elektrik alıyor ve her şey çalışmaya baslıyor bu bir sorun mu olması gereken bir şey mi?
arkadaşlar video çektim bi bakar mısınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Problem olduğunu düşünmüyorum. Sistemin gücünü tamamen kesince, açılırken kendine gelmesi zaman alıyordur.

Geri
Yukarı