Uygun fiyatlı bilgisayar koltuğu önerisi

BerkayKayrak

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben günümün çoğunu bilgisayar başında geçirdiğim için uygun ve rahat bir bilgisayar koltuğu arıyorum. Ofis koltuğu falan biraz aradım ve bunu buldum, fiyatı da gayet uygun. Başka ne önerirsiniz? Bütçe 600 TL.

VaftizSarabi

Hectopat
Bu koltuğun tasarımı sanırım Xmax diye bir markanın kullandığı bi' tasarım. Görünüş olarak gayet oturaklı duruyor. Firmanın Sultangazi'de dükkanı var, kalitesinden emin olmak için orada test edebilirsin.

Daestro

Decapat
Yer
Satürn
Bütçeni arttırabilirsen Ofisel'in ürünlerini bakmanı tavsiye ederim, kendim Alpha modelini kullanıyorum ve gayet memnunum.

KS
BerkayKayrak

BerkayKayrak

Centipat
Bu koltuğun tasarımı sanırım xmax diye bir markanın kullandığı bi' tasarım. Görünüş olarak gayet oturaklı duruyor. Firmanın Sultangazi'de dükkanı var, kalitesinden emin olmak için orada test edebilirsin.

Evet görünüşü xmax ile aynı fakat Manisa'da oturduğum için test etme şansım yok bu yüzden de biraz şüpheliyim beklediğim gibi çıkmaz diye.

VaftizSarabi

Hectopat
180 derece yatma özelliği bu fiyat bandında olmayan bi' özellik. Mobilya sektöründeki sahtekarlıklar olmasa denemeye değer bir ürün aslında.

Yeni konular

Yukarı