Uygun fiyatlı direksiyon seti önerisi

Uygun olarak sadece bunu bulabildim, bu da hayatımda gördüğüm en çirkin tasarıma sahip direksiyon olabilir, sizin var mı bildiğiniz? Bütçe 350 400 falan. 700 800 TL'de verebilirim ama en fazla 1 haftaya sıkılacağım için gereksiz para vermek istemiyorum.

O plastik dandik şeye direksiyon demek bile bin şahit ister o yüzden 2.el Logitech Momo al daha çok keyif alırsın 800 TL civarına Driving Force GT alabilirsin Snopy direksiyon alınmaz güven bana hele 350 TL hiç etmez.

Uygun olarak sadece bunu bulabildim, bu da hayatımda gördüğüm en çirkin tasarıma sahip direksiyon olabilir, sizin var mı bildiğiniz? Bütçe 350 400 falan. 700 800 TL'de verebilirim ama en fazla 1 haftaya sıkılacağım için gereksiz para vermek istemiyorum.

Bunlar zamanında 50 lira falandı hey gidi günler ilk direksiyon setim Kontorland FT-096 hiç unutmuyorum. DFGT bakın.

Çevrenizden Letgo'dan bakarak 1000 TL'ye alabilirsiniz, uzak yerlerden alınvada kargo ile aynı para geliyor hemen hemen, 1000 TL'nin altına da kimse inmiyor genelde DFGT için bulursanız alın bende var gerçekten çok güzel ONC'den Snopy Rampage'de kullandım siz sakın kullanmayın, çöp desem yeridir.

700 800 vermek istemiyorum dedim hepsi 800 TL'lik şey öneriyor tövbe yarabbim.
Sana öneride bulunan arkadaşların pişmanlık sebebisin :D Kendin yazmışsın 700-800'de verebilirim diye. O detayı yazma o zaman, he yazıyorsan da insanlara minnet etmeyi, teşekkür etmeyi, üslubu öğren.

Geri
Yukarı