Uygun fiyatlı ev interneti tavsiyesi

Millenicom kullanıyorum 3 4 ay da bir zam yapıyor 189 lira oldu uygun fiyatlı yok mu arkadaşlar siz ne kullanıyorsunuz?

Ev İnterneti Müşterilerimiz İçin Duyurular | Millenicom önceden belirtiyorlar zaten zam istemiyorsanız tahhüütlü paket seçiniz. Her firma zam yapacak yapıyorlar bilginiz olsun. Ucuz diye kalite düşüp sorun yaşaman olası. Pahalı olunca kaliteli diye bir şey soz konusu olmasa da pahalı olma sebebi firmanın giderlerine gore. Gider payı yatırım ise o firma oncelik verilmesi gerekli.

Sanırım yanlış anladım ama altyapı desktekliyorsa TurkNet öneririm.

Hocam arkadaş uygun fiyatlı diyor siz TurkNet diyorsunuz :D

Bu gibi uygun fiyatlı firmalarda mesela dinamik IP diye alıyorsunuz IP değişmiyor veya bayağı zaman sonra değişiyor arkadaşlar. Peering olarak 1 adet mevcut ıxp si yok. Pop noktası belirsiz. Kısacası uygun fiyatlı firmalarda ping-hizmet e pek yakın bakmıyorum. !

Hocam arkadaş uygun fiyatlı diyor siz TurkNet diyorsunuz :D

Bu gibi uygun fiyatlı firmalarda mesela dinamik IP diye alıyorsunuz IP değişmiyor veya bayağı zaman sonra değişiyor arkadaşlar. Peering olarak 1 adet mevcut ıxp si yok. Pop noktası belirsiz. Kısacası uygun fiyatlı firmalarda ping-hizmet e pek yakın bakmıyorum!

Yanlış anladığımı biliyordum zaten
Ama ben o hıza 139 TL veririm (artmış olabilir)

Sitesinde 150 TL görünüyor halen daha, 189 TL olacak anlamında mı söylediler size?

Hocam açıkçası Millenicom bilindik ISS'ler arasında en ucuzlarından. Netspeed de keza öyle. Çok bir seçeneğiniz yok gibi, fiyat artışı istemiyorsanız Millenicom'da taahhütlü de yapabiliyorsunuz. Ayrıca birine zam gelip diğerine gelmeme gibi bir durum pek olmaz. Genelde biri arttırıyorsa diğerleri de arttırıyor yapacak pek bir şey yok gibi.

Bakayım hemen

Sitesinde 150 TL görünüyor halen daha, 189 TL olacak anlamında mı söylediler size?

Hocam açıkçası Millenicom bilindik ISS'ler arasında en ucuzlarından. Netspeed de keza öyle. Çok bir seçeneğiniz yok gibi, fiyat artışı istemiyorsanız Millenicom'da taahhütlü de yapabiliyorsunuz. Ayrıca birine zam gelip diğerine gelmeme gibi bir durum pek olmaz. Genelde biri arttırıyorsa diğerleri de arttırıyor yapacak pek bir şey yok gibi.

Ha bire zam yapmalarından sıkıldım hayır taahhütlü yok ki

Geri
Yukarı