Uygun fiyatlı gamepad önerisi

Bütçeniz nedir? Uygun fiyat tanımı kişiden kişiye değişiyor hocam.

Merhaba. FIFA oynamak için gamepad önerisi istiyorum sizlerden. Ucuz ama iş görür bir şey olursa memnun olurum. PC için kullanılacak.

Trendyol'da yeşili bir Xbox One gamepad var farklı firmalar Çin'den getirtip üstüne marka basıyor onun en ucuzunu bulup 150ye aldım birkaç ay önce ve performansı beklenmedik şekilde iyi tavsiyr ederim.

Hocam bence kötü marka gamepad alacağınıza eski ama iyi bir markanın gamepadini almanızı öneririm. Ucuz bir şey arıyorsanız xbox 306 contollerına bakabilirsiniz.

Bütçeniz nedir? Uygun fiyat tanımı kişiden kişiye değişiyor hocam.

Hocam bütçe gibi bir durum yok düzgün ve iş gören en uygun cihazı almak istiyorum. Piyasa çok değişmiş son baktığımdan beri aklımda bir fiyat yok.

200 ₺'ye kadar bu ürünler iş görür.

Güzel gözüküyor teşekkürler.

Trendyol'da yeşili bir Xbox One gamepad var farklı firmalar Çin'den getirtip üstüne marka basıyor onun en ucuzunu bulup 150ye aldım birkaç ay önce ve performansı beklenmedik şekilde iyi tavsiyr ederim.

Örnek bir link atabilme durumunuz var mı gamepadler ile ilgili çok az bilgi sahibiyim.

Hocam katılıyorum fakat anlık gelişen bir heves. Bu tarz ürünler 350 lira seviyesinde bu biraz can sıkıcı.

Geri
Yukarı