Uygun fiyatlı Gaming mouse önerisi

Bütçe
200-300

Wnairz

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Rival 110 kullanıyordum fakat tekerleğini kırdım. Bunun üzerine mouse araştırmaya başladım ve iki mouse buldum. Razer Viper Mini ve Logitech G102.
Dediğim gibi farenin tekerleğini kırdım ve ellerim biraz büyük olduğu için uygun bir mouse arıyorum. Bu ikisi arasından Razer mantıklı geldi. Sizce hangisi veya öneriniz var mı?

G102 kullanıyorum 5 yıldır tavsiye ederim ama Viper hakkında iyi olduğunu duymuştum, arada çok fiyat farkı yok kişisel tercih meselesine kalıyor biraz.

Merhaba. Rival 110 kullanıyordum fakat tekerleğini kırdım. Bunun üzerine mouse araştırmaya başladım ve iki mouse buldum. Razer Viper Mini ve Logitech G102.
Dediğim gibi farenin tekerleğini kırdım ve ellerim biraz büyük olduğu için uygun bir mouse arıyorum. Bu ikisi arasından Razer mantıklı geldi. Sizce hangisi veya öneriniz var mı?

Razer Viper Mini.

G102 almayın sensörü eski. Viper Mini alın derdim ancak eliniz büyük olduğu için Viper Mini uygun olmayabilir. Eğer elinize uyuyorsa Viper Mini alabilirsiniz. Uymuyorsa bunu önerebilirim.

G102 almayın sensörü eski. Viper Mini alın derdim ancak eliniz büyük olduğu için Viper Mini uygun olmayabilir. Eğer elinize uyuyorsa Viper Mini alabilirsiniz. Uymuyorsa bunu önerebilirim.

Razer Mamba Elite RZ01-02560100-R3M1 RGB Kabolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri bunu önerir misiniz?

Rival 110 ve Viper Mini sekil ve boyut olarak birbirine yakin.Yukseklikleri ayni, genislik olarak rival 110 arka kisimda cok az daha genis. Eger Rival 110 tutus sekline uygunsa Viper Mini tercih edebilirsin.

Rival 110 ve Viper Mini sekil ve boyut olarak birbirine yakin. Yukseklikleri ayni, genislik olarak Rival 110 arka kisimda cok az daha genis. Eger Rival 110 tutus sekline uygunsa Viper Mini tercih edebilirsin.

Hocam Viper Mini'nin sensoru kronik sıkıntılı deniliyor. Tuşları da aynı şekilde sallanıyor deniliyor. 250 300 fiyat bandında önerebileceğiniz bir mouse var mı?

Bu bütçelere çıkıyorsanız bunu öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı